Çanakkale hatıra künyesi nasıl yapılır? 18 Mart’a özel Çanakkale Zaferi künyesi oluşturma ekranı

Bu sene 18 Mart Çanakkale Zaferi'nin 106. yıl dönümü ve Şehit Anma Günü yaklaşırken "Çanakkale Dijital Savaş Künyesi" gündeme geldi. 18 Mart Çanakkale Zaferi hatıra künyesi, "www.18martetkinlikleri.com" web sitesi üzerinden oluşturuluyor. İşte adım adım Çanakkale Zaferi hatıra künye oluşturma ve alma ekranı!
Takip et
Çanakkale hatıra künyesi nasıl yapılır? 18 Mart’a özel Çanakkale Zaferi künyesi oluşturma ekranı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Çanakkale Zaferi künyesi oluşturma ile ilgili merak edilenler son günlerde milyonların gündeminde bulunuyor. Son olarak Kültür ve Turizm Bakanlığından 18 Mart’a özel hatıra künyesi etkinliği başlatılırken Çanakkale Zaferi hatıra künyesi oluşturma nasıl yapılır, hatıra künyesi nasıl alınır gibi sorulara yanıt aranmaya başlanmıştı. Oluşturulan künyeler ise sosyal medyada belirlenen hashtaglerle paylaşılacak. Kişilerin kendi isim ve soyisimlerinin yazacağı “Çanakkale Şehitleri Anısına Dijital Hatıra Künyesi nasıl oluşturulur sorusuna yanıt aranırken İstiklalden İstikbale hashtagi ile paylaşımlar yapılacak.

Çanakkale hatıra künyesi nasıl yapılır? 18 Mart’a özel Çanakkale Zaferi künyesi oluşturma ekranı

ÇANAKKALE ZAFERİ KÜNYESİ OLUŞTURMA NASIL YAPILIR?

Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından gerçekleştirilen Çanakkale Zaferi hatıra künyesi oluşturmak için binlerce vatandaş internet aracılığı ile araştırmalarına şimdiden başladı. Bu kapsamda 18 Mart’ın 106. Yıldönümüne özel geliştirilen çalışma dikkat çekerken Çanakkale Zaferi künyesi oluşturma ile ilgili detaylar şöyle;

Dönemin savaş bilgileri ile günümüz kişisel bilgilerinin karma olarak kullanılması ile ortaya çıkan dijital künye görseli doldurulup paylaşılmak üzere Tarihi Alan Başkanlığı tarafından açılan “www.18martetkinlikleri.com” web sitesi üzerinden kullanıma sunulmuştur.

Çanakkale hatıra künyesi nasıl yapılır? 18 Mart’a özel Çanakkale Zaferi künyesi oluşturma ekranı

18 MART ÇANAKKALE ZAFERİ HATIRA KOLYESİ OLUŞTURMA EKRANI!

Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından gelen açıklamada; Çanakkale Savaşları Gelibolu Tarihi Alan Başkanlığınca, vatandaşlara Çanakkale şehitleri anısına hatıra “Çanakkale Dijital Savaş Künyesi” oluşturma çağrısı yapıldı. Bu noktada kişiler, oluşturulan resmi site üzerinden isim, kan grubu, doğum yeri gibi detaylarla bu anlamlı güne özel künyelerini oluşturabilecek.

Kültür ve Turizm Bakanlığı Çanakkale Savaşları Gelibolu Tarihi Alan Başkanlığınca, Çanakkale şehitleri anısına hatıra “Çanakkale Dijital Savaş Künyesi” oluşturma çağrısı yapıldı.

Çanakkale Savaşları Gelibolu Tarihi Alan Başkanlığından yapılan açıklamada, 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi kapsamında yapılan tören ve kutlamalar için bu yıl “İstiklalden İstikbale Çanakkale” temasının belirlendiği belirtildi.

Etkinlikler kapsamında, “Çanakkale Dijital Savaş Künyesini Doldur; Sen de Tarihin Parçası Ol” uygulamasının düzenlendiği ifade edilen açıklamada, şu bilgilere yer verildi:

“Çanakkale Zaferi’ni kazandıran yüksek ruhun kuşaktan kuşağa yaşatılması adına yılın temasına ilişkin iletişim planlaması çerçevesinde ‘Çanakkale Dijital Savaş Künyesi’ uygulaması hazırlanmıştır.

HATIRA KÜNYESİ OLUŞTURMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.