adplus-dvertising

Can Yapıcıoğlu kaç yaşında? Işın Karaca’nın sevgilisi Can Yapıcıoğlu kimdir?

Işın Karaca, Can Yapıcıoğlu ile bir Jazz gecesi konserinde karşılıklı olarak birbirlerine açıldıklarını dile getirdi. Peki, Can Yapıcıoğlu kimdir, kaç yaşında? Can Yapıcıoğlu nereli, mesleği ne? Işın Karaca’nın sevgilisi Can Yapıcıoğlu hakkında bilgiler...
Takip et
Can Yapıcıoğlu kaç yaşında? Işın Karaca’nın sevgilisi Can Yapıcıoğlu kimdir?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Tuğrul Odabaş’tan boşanan Işın Karaca’nın yeni bir aşka yelken açtığı ortaya çıktı. Işın Karaca 6 Aralık’ta Bir Jazz gecesi konserinde karşılıklı olarak birbirlerine açıldıklarını dile getirdi. Işın Karaca son olarak çok güzel bir şey yaşadığını ve mutlu olduğunu dile getirdi.

Can Yapıcıoğlu, Işın Karaca’nın Eylül 2019’daki İzmir konserini organize etmişti. Organizatör kariyerinin yanı sıra şarkıcılık yapan Can Yapıcıoğlu, 1992 doğumlu, yani Işın Karaca’dan 21 yaş küçük.

Can Yapıcıoğlu kaç yaşında? Işın Karaca’nın sevgilisi Can Yapıcıoğlu kimdir?

İzmirli besteci ve piyanist Can Yapıcıoğlu, 23 Mart 1992’de Akhisar’da dünyaya geldi.

5 yaşındayken İstanbul Devlet Konservatuarı’nın Keman bölümünden mezun olan babası Mesut Yapıcıoğlu ile piyano öğrenmeye başladı.

Okul yıllarında Arzu Akay ile piyano eğitimine devam etti.

View this post on Instagram

A post shared by Işın Karaca (@isinkaraca)

İkinci bir müzik aleti olarak okulda viyola öğrendi ve okul orkestrası için kontrbas çaldı.

Okul dizisi orkestrası ve genç yaşlarındaki okul korosu için besteleri, Üniversite Akademik Orkestraları tarafından birçok kez çalındı.

Klasik eğitim sürecinin yanı sıra caz ve uyum eğitimini babasıyla sürdürdü.

Üniversite eğitimi ve klasik eğitim sürecinden sonra, piyanist ve besteci olarak caz sahnesine katılmaya daha fazla önem verdi.

Müzisyen Can Yapıcıoğlu sevgilisi Işın Karaca ile birlikte yeni projelere imza atmaya devam ediyor. Organizasyon ve şarkıcılığın yanı sıra bestekarlık da yapan Yazıcıoğlu bir süredir şarkıcı Işın Karaca ile beraber.

Can Yapıcıoğlu kaç yaşında? Işın Karaca’nın sevgilisi Can Yapıcıoğlu kimdir?Can Yapıcıoğlu kaç yaşında? Işın Karaca’nın sevgilisi Can Yapıcıoğlu kimdir? Can Yapıcıoğlu kaç yaşında? Işın Karaca’nın sevgilisi Can Yapıcıoğlu kimdir? Can Yapıcıoğlu kaç yaşında? Işın Karaca’nın sevgilisi Can Yapıcıoğlu kimdir? Can Yapıcıoğlu kaç yaşında? Işın Karaca’nın sevgilisi Can Yapıcıoğlu kimdir?

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.