Can Yaman’ın Menajeri Çirkin Espriyi Savundu

İspanya'da katıldığı bir programda kadın hayranına "Arka odaya geçelim" diyen Can Yaman'ın menajeri, 30 saniyelik bu anı yayınlamanın etikliğini sorguladı!

Geçtiğimiz hafta İspanya’ya giden ve burada bir programa katılan Can Yaman, kadın hayranının, “Buradan Can Yaman’ın mükemmel, ideal bir insan olduğunu düşünerek gideceğiz ancak bize Can Yaman’ın bu dünyadan olduğunu kanıtlayacak bir şeyler anlatabilir misin?” sorusuna, stüdyonun arka tarafını göstererek, “Arka odaya geçelim.” yanıtını verdi.


Bu çirkin espri karşısında şaşkınlık yaşayan tercüman “Çevireyim mi?” diye sordu ve Can Yaman gülerek, “Hayır.” dedi. Yaşanan bu anlardan sonra tepki çeken Can Yaman, magazin gündeminin ve sosyal medyanın en çok konuşulan ismi oldu.

“TERCÜMAN DAHİL 4 KİŞİ TÜRKÇE BİLİYOR”

Can Yaman’ın menajeri ise 30 saniyelik bu anın yayınlamasının etikliğini sorgularken bu espriyi anlık gelişen bir espri olarak değerlendirdi. Yaman’ın menajeri yaptığı açıklamada, “Tamamen anlık gelişen espri. Zaten orada tercüman dâhil dört kişi Türkçe biliyor. Sonrada zaten çevirme diyor. 2.5 saatlik söyleşinin içinden 30 saniyelik bu anı alıp yayınlamak da ne kadar etik, bir şey diyemiyoruz. Can Yaman o röportajda 2.5 saat konuşuyor ve Hollywood’dan sonra Türk dizi ve filmlerinin dünyadaki başarısını çekimlerin zorluklarını ve emekleri anlatıyor. Diğer iki dizisi de İspanya’ya satıldı ve o hafta İspanya’da sosyal medyada bir numaraydı. Ama bunlar neden hiç konuşulmuyor.” ifadelerini kullandı.

Can Yaman, geçtiğimiz günlerde yaptığı ‘Libido’ açıklaması ile de tepkileri üzerine çekti.


Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı