Can Yaman’ın Açıklamaları Dizisini Erteletti

Can Yaman, libido açıklamasıyla ve bir kadın hayranına "Arka odaya geçelim" demesiyle tepkileri üzerine çekerken, Faruk Turgut çekecekleri diziyi erteledi.

Son günlerde yaptığı libido açıklaması ve bir hayranına yönelik söylediği çirkin söz ile gündeme gelen Can Yaman herkesin tepkisini çekti. Magazin gündeminden düşmeyen Can Yaman sosyal medyada en çok konuşulan isimlerden biri oldu.


Can Yaman’ın bu açıklamaları şubat ayında çekimlerine başlayacağı diziyi de etkiledi. Dizinin yapımcısı Faruk Turgut, Kanal D’de yayınlanan 2. Sayfa adlı programa bağlanarak konu ile ilgili olarak açıklamalarda bulundu. Yapımcı Turgut, çekimlerine şubat ayında başlanması beklenen dizinin bazı aksiliklerden dolayı ertelendiğini belirtti. Yapımcı daha sonra da, Can Yaman’ın yaptığı açıklama ve İspanya’da hayranına söylediği söze değinerek, projeyi eylül ayına kadar iptal ettiklerini belirtti.

Turgut, oyuncu için, “Can çizmeyi aştı. Yaptığı açıklamalar talihsizdi. Diziyi eylüle kadar rafa kaldırıyoruz.” ifadelerini kullandı.

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı