Can Yaman’dan Kadın Hayranına Şoke Eden Yanıt: Arka Odaya Geçelim

Can Yaman, bir kadın hayranının, "Senin bu dünyadan olduğunu kanıtlayacak bir şeyler anlatır mısın?" sorusuna, "Arka odaya geçelim kanıtlayayım" dedi.

Libido açıklamasıyla gündeme gelen ve eleştirilen Can Yaman; İspanya’da bir programa katıldı. Can Yaman, kendisine “Senin bu dünyadan olduğunu kanıtlayacak bir şeyler anlatır mısın?” diyen kadın hayranına “Arka odaya geçelim kanıtlayayım” cevabıyla şoke etti.


Yaptığı açıklamalarla eleştiri oklarının hedefinde olan Can Yaman yine gündeme gelmeyi başardı. Can Yaman, geçtiğimiz günlerde davetli olarak gittiği İspanya’da bir televizyon programına konuk oldu. Tercüman eşliğinde hayranlarından gelen soruları cevaplayan Can Yaman, bir kadın hayranına verdiği tepkiyle herkesi şaşırttı.

ÇİRKİN ŞAKA!

Yaman’ın İspanyol kadına verdiği cevap stüdyoda ilginç anların yaşanmasına sebep oldu. Bir kadın seyirci Can Yaman’a İspanyolca olarak “Buradan Can Yaman’ın mükemmel, ideal bir insan olduğunu düşünerek gideceğiz, ancak bize Can Yaman’ın bu dünyadan olduğunu kanıtlayacak bir şeyler anlatabilir misin?” sorusunu sordu. Tercümanın çevirdiği soruya cevap veren Can Yaman ise eliyle stüdyonun arka tarafını göstererek “Arka odaya geçelim kanıtlayayım” cevabını verdi. Yaman’ın verdiği cevap karşısında büyük şaşkınlık yaşayan tercüman ise “Çevireyim mi?” diye sordu. Gülerek karşılık veren Yaman ise, tercümana “Hayır” dedi.

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı