Can Yaman ve Özge Gürel’in dizisi Bay Yanlış’ın kadrosu tamanlandı

Can Yaman ile Özge Gürel'in başrolleri paylaşacağı yeni dizi Bay Yanlış'ın kadrosu tamamlandı. Cinsiyetçi sözleriyle tepki çeken Can Yaman'dan yeni dizi: Bay Yanlış, Fox'ta yayınlanacak.

BAY YANLIŞ’IN KONUSU

Çekimleri çok yakında İstanbul’da başlayacak olan romantik komedide Özgür (Can Yaman); zengin ancak salaş bir hayat süren, aşka inanmayan bir barmen olarak çalışmaktadır. Ezgi (Özge Gürel) ise; artık yanlış ilişkilerden yorulmuş ve düzgün bir ilişki yaşayıp, evlenmeye kararlıdır. Ezgi’nin ilişki konularında başarılı olmadığını gören Özgür, kendisine ilişkiler konusunda mentorluk yapmaya ve Ezgi’nin hoşlandığı erkeği elde etmesi için ona taktikler vermeye başlar. Komşu evlerde yaşayan Özgür ile Ezgi zaman içerisinde neler yaşayacak?

Can Yaman ve Özge Gürel’in dizisi Bay Yanlış’ın kadrosu tamanlandı

Şimdiden yaza damga vurmaya hazırlanan “Bay Yanlış” için hazırlıklar son hız devam ediyor.

Yapımını Gold Film’in üstlendiği, yönetmen koltuğunda Deniz Yorulmazer’in oturacağı ve senaryosunu Aslı Zengin ile Banu Zengin’in kaleme aldığı “Bay Yanlış” dizisinin kadrosu tamamlandı.

akında Fox izleyicisiyle buluşacak dizinin başrollerini geçtiğimiz aylarda bir televizyon programında İspanya’dan bir kadın izleyicisine tepki çeken sözler sarf eden ve menajeri tarafından ekranlardan uzak tutulan Can Yaman ile Özge Gürel paylaşırken dizide; Gürgen Öz, Fatma Toptaş, Sarpcan Köroğlu, Lale Başar, Cemre Gümeli, Serkay Tütüncü, Anıl Çelik, Feri Baycu Güler, Ece İrtem, Suat Sungur, Kimya Gökçe Aytaç ve Taygun Sungar gibi isimler de yer alacak.

Can Yaman ve Özge Gürel’in dizisi Bay Yanlış’ın kadrosu tamanlandı

Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı