Can Yaman, İtalyan sevgilisi Diletta Leotta’yı affetti!

Birkaç gün önce başka bir adam ile öpüşme görüntüleri ortaya çıkan Can Yaman'ın İtalyan sevgilisi Diletta Leotta, krizi çabuk atlatmış görünüyor. İkilinin tatil fotoğrafları arka arkaya gelirken samimi halleri dikkatlerden kaçmadı.
Takip et
Can Yaman, İtalyan sevgilisi Diletta Leotta’yı affetti!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Şimdilerde yeni dizisi için İtalya’da olan yakışıklı oyuncu Can Yaman, uzun bir süredir spor spikeri Diletta Leotta ile aşk yaşıyor. Mutlu bir ilişkisi olan Yaman, geçtiğimiz haftalarda sevgilisine evlilik teklifi etti ve “Evet” yanıtı aldı. Çiften evlilik haberi beklerken Diletta Leotta’nın iş adamı Ryan Friedkin ile öpüşürken çekilen fotoğrafı gün yüzüne çıktı.

DILETTA VE CAN İLİŞKİSİNE DEVAM ETTİ

Diletta Leotta’nın ortaya çıkan öpüşme fotoğrafının sonrasında yakışıklı oyuncuya “O fotoğraflar eski. Seninle birlikteyim diyerek yeni yayınladılar. O ilişkim varken sen zaten yoktun” diyerek açıklama yaptığı ve Yaman’la buzları erittiği öğrenildi.

Can Yaman, İtalyan sevgilisi Diletta Leotta’yı affetti!

ROMANTİK ANLAR YAŞADILAR

Günlerdir hem İtalya basınında hem de Türk basınında haber konusu olan çiftten yeni bir gelişme geldi. İlişkilerine kaldığı yerden devam eden ikili, Como Gölü’nden tatil yapıyor. Gayet mutlu oldukları görülen Can ve Diletta bir ara romantik anlar da yaşadı.

Can Yaman, İtalyan sevgilisi Diletta Leotta’yı affetti!

İşte çiftin aşk dolu tatilinden kareler…

Can Yaman, İtalyan sevgilisi Diletta Leotta’yı affetti!Can Yaman, İtalyan sevgilisi Diletta Leotta’yı affetti!Oyuncu Can Yaman, başka adamla öpüşürken yakalanan sevgilisini affetti Oyuncu Can Yaman’ın evlilik teklifi ettiği sevgilisi Diletta Leotta, başka bir adamla öpüşürken yakalandı

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.