Can Yaman, İtalyan dergisine kapak oldu!

İtalya'nın en çok okunan dergilerinden biri olan Vanity Fair, Can Yaman'ı dergiye kapak yaptı. Özel hayatı ile ilgili açıklamalarda bulunan Yaman ise hayatının bir dönemini karanlık olarak tanımladı.
Takip et
Can Yaman, İtalyan dergisine kapak oldu!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 1

Gönül İşleri dizisiyle televizyon dünyasına adım atan, rol aldığı dizilerle kariyerini adım adım yükselten Can Yaman, İtalya’nın göz bebeği olmuş vaziyette. Erkenci Kuş dizisiyle İtalya’nın radarına takılan Can Yaman, orada Sandokan isimli bir dizinin başrolünü üstlenmeye hazırlanıyor.

Attığı her adım yakından takip edilen Can Yaman Vanity Fair İtalya dergisine kapak oldu. 31 Mart’ta satışa sunulacak derginin kapak fotoğrafına korsan ve centilmen başlığı eşlik ediyor.

“EN ÇOK ARZULANAN ADAM”

Vanity Fair özel röportaj için ‘En cok arzulanan adam ilk kez kendisi ile ilgili konuştu’ başlığını kullandı.

Can Yaman, İtalyan dergisine kapak oldu!

Yaman dergiye verdiği söyleşide yaşamında bir dönemi karanlık olarak niteledi. Ailesinin para sıkıntısı çektiğini ve babasının bozulan işleri yüzünden okul taksitlerini ödeyemeyecek vaziyete geldiklerini belirtti. Yaman kendisine zor zamanlarda yardımcı olan Arnavut asıllı bir arkadaşının desteği ile okumak için art arda burslar kazandığını ve en sonunda avukat olduğunu daha sonra da aktörlüğe başladığını açıkladı.

İLK SÖZ MAHREMİYET

İtalyan spor spikeri Diletta Leotta ile beraber olan Yaman ilişkisi ile ilgili ‘Sadık bir aşk’ yorumunu yaparken Leotta ile olan ilişkisine büyük saygı işittiğini ve ikisi için de mahremiyetin çok mühim olduğunu vurguladı ve birbirlerine verdikleri ilk sözün mahremiyet sözü olduğunu aktardı.

CAN YAMAN’A EVLİLİK SORUSU

Yaman evlilik konusundaki soruya ise ‘sürprize bırakalım’ diyerek yanıt verdi. Vanity Fair Yaman’a derginin içinde geniş yer verirken aynı zamanda hayranları için bir dizi video dijital içerik de sunacak.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (1)
XX
31 Mart 2021, 14:50 tarihinde yazildi

Helal olsun Can Yamana mahremiyet önem veriyor ve veriyorlar .simdi kaldi heryerlerini acmaktan kendilerini nasil beyendireceklerini bilmiyor kadini olsun erkegi olsun.seni terar Tebrik ederiz.bizim örf ve adetimize yakisan bir söz mahremiyet.

  • Cevapla
  • 0