Can Yaman ile Diletta Leotta aşkında öpücükler, gülücükler havada uçuyor!

Diletta Leotta kısa süre önce bir iş insanı ile dudak dudağa çekilen fotoğraflarıyla gündeme gelmişti. Can Yaman ile ilişki yaşamaya başlayan Leotta'nun son fotoğraflarındaki mutluluğu ise dikkatlerden kaçmadı.
Takip et
Can Yaman ile Diletta Leotta aşkında öpücükler, gülücükler havada uçuyor!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Bir süredir dizi çekimleri sebebiyle İtalya’da olan Can Yaman, İtalyan spor spikeri sevgilisi Diletta Leotta ile Türkiye’ye geldi.

Kısa bir İstanbul turu sonrası soluğu Bodrum’da alan meşhur oyuncu ve sevgilisi, tekneyle denize açıldı. Çökertme Koyu’na demir atan çiftin yakınlaştığı anlar kameralara yansırken, İtalyan güzelin Can Yaman’ı öpücüklere boğduğu görüldü.

Can Yaman ile Diletta Leotta aşkında öpücükler, gülücükler havada uçuyor!Rol aldığı ‘Sandokan’ isimli dizi sebebiyle bir süredir İtalya’da bulunan Can Yaman, İtalyan spor spikeri sevgilisi Diletta Leotta ile Türkiye’ye geldi. İlk olarak sevgilisine İstanbul’u gezdiren ve ailesiyle tanıştıran Yaman bu defa rotayı Bodrum’a çevirdi.Can Yaman ile Diletta Leotta aşkında öpücükler, gülücükler havada uçuyor!Görüntü vermemek için tekne kiralayan meşhur oyuncu bütün tedbirlerine karşın başarılı olamadı.Can Yaman ile Diletta Leotta aşkında öpücükler, gülücükler havada uçuyor!Başbaşa tatile yapan meşhur çift teknelerini önceki gün Çökertme Koyu’na demirledi.Can Yaman ile Diletta Leotta aşkında öpücükler, gülücükler havada uçuyor!Uzun bir müddet telefon görüşmesi yapan İtalyan spiker daha sonra teknenin ön kısmında güneşlenen Yaman’ın yanına geldi. Sevgilisini öpücük yağmuruna tutan Leotta’ya Yaman da karşılık verdi. Can Yaman ile Diletta Leotta aşkında öpücükler, gülücükler havada uçuyor!Can Yaman, daha sonra elektrikle çalışan deniz oyuncağı ”seabob” kullandı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.