Can Yaman Hakkında Yunan Sevgili İddiası

Yunanistan'da yapılan bir ankette "2019'un en beğenilen erkek oyuncusu" seçilen Can Yaman'ın, Yunanistan'da "Aşk" yaşamaya başladı iddiası ortaya atıldı.

Şöhreti Türkiye sınırlarının ötesine geçen ve yurt dışından çok fazla teklif almaya başlayan Can Yaman, televizyon programlarına katılmak için gittiği Yunanistan’da yoğun ilgiyle karşılandı. Can Yaman’ın gördüğü yoğun ilgi Yunan basınında da geniş yer buldu. Yakışıklı oyuncu Can Yaman’ın, Türk dizilerini Yunanistan’da yayınlama hakkına sahip olan yapım şirketinin sahibi ve kızıyla görüştüğü anlar kameralara yansırken bir detay dikkatleri çekti.


CAN YAMAN YUNAN GÜZELLE AŞIK MI OLDU?

Yakışıklı oyuncu Can Yaman’ın Yunanistan’da gerçekleştirdiği ziyaretler sonrasında bir görüntü çok fazla konuşuldu. Yapım şirketinin sahibi olan ve Türk dizilerini Yunanistan’da yayınlama hakkına sahip olan şirketin sahibinin kızı Maria Sakkari ile uzun süre sohbet eden Yaman’ın gözlerini, güzel isimden alamadığı görüldü.

Profesyonel tenisçi olan Sakkari’nin de aynı şekilde Can Yaman’a ilgi göstermesi, “Yeni bir aşk mı doğuyor?” söylentilerine neden oldu.

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı