Can Yaman, Ferzan Özpetek’in yeni dizisinde rol alamayacak

Şu sıralar İtalya’da yeni dizisi Sandokan’ın hazırlığında olan Can Yaman’ın Cahil Periler dizisinde rol alamayacağı ortaya çıktı.
Takip et
Can Yaman, Ferzan Özpetek’in yeni dizisinde rol alamayacak
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Ödüllü yönetmen Ferzan Özpetek, 2001 yapımı Cahil Periler (Le fate ignoranti) filmini Disney+ için 8 bölümlük bir diziye uyarlamaya hazırlanıyor.

BAŞKA PROJELER İÇİN ANLAŞTILAR

İtalya’da büyük bir hayran kitlesi olan oyuncu Can Yaman’ın da bu projede yer alacağı magazin kulislerinde konuşuluyordu. Gazeteci Birsen Altuntaş’ın aktardığına göre, Can Yaman, zamanlama sorunu nedeniyle Cahil Periler dizisinde rol alamayacak. Ancak ünlü oyuncu, Ferzan Özpetek ile ileride başka projelerde çalışmak için sözleşti.

Can Yaman, Ferzan Özpetek’in yeni dizisinde rol alamayacak

Ünlü oyuncu Can Yaman ile Ferzan Özpetek İtalya’da sık sık bir araya geliyor.

YENİ DİZİSİNE BÖYLE HAZIRLANIYOR

Yeni dizisi Sandokan’ın çekimlerine hazırlanan Can Yaman, o anları sosyal medya hesabından paylaştı.

Can Yaman, Ferzan Özpetek’in yeni dizisinde rol alamayacak

Dizide korsan Sandokan’ı canlandıracak olan ünlü oyuncunun paylaşımı hem Türk hem de İtalyan takipçilerinin beğenisini topladı.

CAHİL PERİLER’İN KONUSU

Antonia ve kocası Massimo Roma yakınlarında mütevazi bir hayat süren sıradan bir çifttir. Ancak bu sıradan yaşam Massimo’nun ani bir trafik kazasında hayatını kaybetmesi üzerine değişir. Antonia, Massimo’nun ofisinden gelen kişisel eşyalarına göz gezdirirken esrarengiz bir tabloyla karşılaşır. Bunun üzerine kocasının sağlığında kendisini aldattığından şüphelenmeye başlar ve bilinmeyeneri çözmek için esaslı bir araştırmaya girişir. Fakat elde ettiği sonuç zannettiğinden de ilginç olacaktır.

Projeyle ilgili şu sıralar yoğun bir şekilde çalışan Özpetek, dizinin çekimlerine nisan ayında başlayacak. Oyuncu kadrosu henüz netleşmeyen dizinin çekimlerinin ise Roma’da gerçekleştirilmesi planlanıyor.

Kaynak: Haber Global

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.