Can Yaman: Falcao Kolombiya’da Karşılanıyor Mu?

İspanya'da yoğun ilgi gören Can Yaman'ı İstanbul'da kimse karşılamadı. Can Yaman yaptığı açıklamada, "Falcao Kolombiya'da karşılanıyor mu?" dedi.
Can Yaman: Falcao Kolombiya’da Karşılanıyor Mu?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Geçtiğimiz günlerde İspanya’nın başkenti Madrid’e giden oyuncu Can Yaman, burada 2 bin kişi tarafından karşılanmıştı ve bu durum ülkede tartışma konusu yaratmıştı. Önceki gün İstanbul’a dönen Can Yaman’ı kimse karşılamadı ve muhabirler Can Yaman’a konu ile ilgili soru yöneltti. Gazetecilerin sorusuna cevap veren Can Yaman, Galatasaray’ın futbolcusu Falcao’yu örnek gösterdi ve “Falcao buraya geldiğinde karşılandı. Kolombiya’da karşılanıyor mu? Bu enteresan bir konu zaten.” dedi.Can Yaman: Falcao Kolombiya’da Karşılanıyor Mu?

“MARADONA GELDİĞİNDE BİLE BÖYLE İZDİHAM OLMUYOR”

Madrid’de 2 bin kişi tarafından karşılanan ve daha sonra polis eşliğinde havalimanından çıkartılan Can Yaman’ın hayranları tartışma konusu olmuştu. Hayranların cast ajansından olduğuna dair iddialara cevap veren Can Yaman, İstanbul’a geldiğinde ise kimse tarafından karşılanmadı. Kendisini görüntüleyen muhabirlerin, “Burada neden aynı ilgiyi görmediniz.” sorusuna Falcao örneğini gösteren Can Yaman, “Falcao buraya geldiğinde karşılandı. Kolombiya’da karşılanıyor mu? Bu enteresan bir konu zaten. Napoli’ye gittiğimizde otel yetkilileri bana ‘Buraya Maradona da geliyor ama böyle izdiham olmadı’ dedi. Bir Türk oyuncunun bu şekilde karşılanması, Haluk Bilginer’in de dediği gibi ‘kendi adıma değil ülkem adına çok gurur verici’. Biraz da bu milli duygularla bakmak lazım. Ne güzel ki böyle bir şey oluyor.” ifadelerini kullandı.

Can Yaman: Falcao Kolombiya’da Karşılanıyor Mu?

  • açıklama
  • can yaman
  • hayran
  • oyuncu
Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.