Can Yaman Askere Gidiyor

Yunanistan'da bir ankette 2019 yılının "En beğenilen erkek başrol oyuncu"su seçilen Can Yaman, bir TV programında Ocak ayında askere gideceğini açıkladı.

Yunanistan’da gerçekleştirilen bir ankette 2019 yılının en beğenilen başrol oyuncusu seçilen Can Yaman, Yunanistan’a gitti. Birçok medya kuruluşu tarafından davet alan ve yaklaşık 1 haftadır Yunanistan televizyon kanallarında yazılı basınında boy gösteren yakışıklı oyuncu, bir televizyon programında, Ocak ayında bedelli askerlik görevini tamamlamak için askere gideceğini açıkladı.


CAN YAMAN DA BEDELLİ ASKER OLACAK

Yakışıklı oyuncu Can Yaman, gittiği Yunanistan’da adeta Hollywood yıldızları gibi karşılandı. Havaalanında birçok hayranının karşıladığı ve kalabalıktan dolayı 30 metre ilerideki özel aracına 1 saat gibi bir sürede gidebilen Can Yaman, Yunanistan’a Yunan Tanrıları gibi bir çıkarma yapmıştı.

Tarzı ve oyunculuğuyla yurt dışı basınınında da artık yakından takip edilen Can Yaman, katıldığı bir televizyon programında vatani görevini yerine getirmek için Ocak ayında bedelli asker olarak askere gideceğini söyledi. Can Yaman saçlarının kesileceğini ve tarzının da tamamen değişeceğini söyledi.

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı