adplus-dvertising

Can Bonomo Ve Öykü Karayel Alışverişte

Ünlü şarkıcı Can Bonomo ile oyuncu Öykü Karayel, bir alışveriş merkezinde yeni sezon ürünlerini incelerken objektiflere yakalandı.
Takip et
Can Bonomo Ve Öykü Karayel Alışverişte
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Geçtiğimiz yıl dünya evine giren Can Bonomo Öykü Karayel çifti,bir teknoloji mağazasında alışveriş yaparken görüntülendi. Çiftin yeni çıkan telefon markalarıyla ilgilendiği ve sonrasında yeni sezon ürünleri inceledikleri görüldü.

ÖYKÜ KARAYEL VE CAN BONOMO YENİ SEZON ALIŞVERİŞİNDE

Geçtiğimiz yıl hayatlarını birleştiren ve dünya evine giren Can Bonomo ile Öykü Karayel, bir alışveriş merkezinde dolaşırken görüntülendi. Çiftin keyifli olduğu görülürken yeni sezon için alışverişe çıktıkları öğrenildi. Farklı hayat tarzlarıyla ünlü camiasının “Farklı çifti” olarak adlandırılan Karayel ile Bonomo, teknoloji mağazasından telefon baktı.

Alışveriş merkezine Can Bonomo’nun kullandığı motorla gelen çift, gazetecileri gördükten sonra bir süre daha alışveriş merkezinde vakit geçirdi. Çiftin alışveriş gezintisi yeni sezon alışverişi ve teknoloji mağazasındaki turu ile sona erdi. Çift, Can Bonomo’nun kullandığı motosikletle alışveriş merkezinden ayrıldı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.