adplus-dvertising

Can Aydoğmuş kimdir? Astrolog Can Aydoğmuş nereli, kaç yaşında, eğitimi ne?

Çocuk yaşta annesini, babasını ve ablasını kaybedip sokakta yaşamasının ardından, ciddi problemlerin üstesinden gelip karanlık günlerden aydınlık günlere geçmeyi başaran Can Aydoğmuş, kendisini ve insanları sevgi ile mutluluğa yönlendirmek adına paylaşımlar yapan bir Can Aydoğmuş, blogger, vlogger ve influencer olarak isimlendiriliyor. Can Aydoğmuş en merak edilen astrologlar arasında yer alıyor. Birçok ödül ve adaylığı olan astrolog Can Aydoğmuş'un hayatı ve biyografisi merak ediliyor. Youtube kanalı da olan Astrolog Can Aydoğmuş kimdir, aslen nereli, kaç yaşında, evli mi? Tüm bilgiler haberimizde
Takip et
Can Aydoğmuş kimdir? Astrolog Can Aydoğmuş nereli, kaç yaşında, eğitimi ne?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Can Aydoğmuş doğum tarihi : 29 Ekim 1984

Can Aydoğmuş nereli : İstanbul doğumlu

Can Aydoğmuş mesleği ne : Astrolog, Köşe yazarı

Can Aydoğmuş burcu ne : Akrep

Sakarya’daki havai fişek fabrikasında oluşan patlamayı önceden söylemişti. Koronavirüsün baş göstereceğini belirten tek astrolog olarak dünya çapında ilgi çekerken kesin tarih vermesi daha şaşırtıcı olmuştu. Manisa, Bingöl ve daha birçok yerdeki depremin gerçekleşeceğinden de bahsetmişti. Daha birçok konudaki tahminleriyle hepimizi etkisi altına aldı.

Can Aydoğmuş kimdir? Astrolog Can Aydoğmuş nereli, kaç yaşında, eğitimi ne?

Can Aydoğmuş 1984 İstanbul doğumludur. İlkokulunu İstanbul Prestij Koleji’nde tamamlamıştır. Ardından eğitimine yurt dışında devam etmiştir. Can Aydoğmuş 11 yaşında kişisel gelişim yöntemleri alanıyla ilgilenmeye başladı.

14 yaşındayken annesini, daha 20’li yaşlarına gelmeden de hem babasını hem de ablasını yitirmişti.

Can Aydoğmuş kimdir? Astrolog Can Aydoğmuş nereli, kaç yaşında, eğitimi ne?

İstanbul’da başlayan öğrenim hayatına 11 yaşından itibaren İngiltere’de devam etmişti. Ek olarak beden bilinci ve bilinçaltına göre dizayn, dekorasyon, inşaat, kurumsal hayat, meditasyon ve ‘Feng Shui’ eğitimleri alarak kişisel gelişimine özen gösterdi.

Instagram’da mavi tik sahibi 300 bin takipçili @canyaziyor hesabı, aynı zamanda birçok sayıda aboneli Twitter, Facebook ve Youtube kanallarıyla Türkiye’nin en çok sevilen influencer isimlerinden biri olmayı başarmıştır. Can Aydoğmuş, yüzlerce kişi tarafından takip edilmeye devam ediyor. Aynı zamanda hayvan hakları savunucusu ve kedi aşığı olarak aktif bir şekilde çalışmayı sürdürüyor.

25 yıllık kişisel gelişim sürecinde İngiltere, İtalya, Almanya, Amerika ve Türkiye’de organizasyonel konstelasyon, kurumsal farkındalık, regresyon, hipnoterapi, NLP, lucid rüya, düşünce gücü, Vedik Astroloji ve bilinçaltı gibi konularda eğitimler aldı. Bu süreçte dünyanın en ünlü eğitmenlerinin asistanlığını, temsilciliğini ve etkinlik organizatörlüğünü yaptı. IACT Türkiye başkanlığını üstlendi.

Ruh Eşin Nerede? Kitabı, Can Aydoğmuş’un daha önce Doğan Novus’tan çıkan ‘’Şifanın Eli’’, ‘’Aşka Yürü’’ ve ‘’Düşle İnan Yaşa’’ kitapları ile Doğan Egmont Çocuk Kitapların yer alan ‘’Konuşan Kedi Matu’’ kitabından hemen sonra yayımlanan beşinci kitabıdır.

Can Aydoğmuş birçok ülkede çeşitli alanlarda eğitimler aldı. Astroloji ve bilinçaltı gibi konularda da eğitimler alan Can Aydoğmuş bu süreçte dünyanın en ünlü eğitmenlerinin asistanlığını, temsilciliğini yaptı.

Can Aydoğmuş bir dönem CNN Türk’de sonrasında ise Hürriyet’in resmi sitesinde köşe yazarlığı yapmıştır. Halen burada yazarlığa devam etmektedir.

Can Aydoğmuş sosyal medyayı çok aktif şekilde kullanmaktadır. İnstagram hesabında ve Youtube kanalında binlerce abonesi bulunan Can Aydoğmuş astrolog alanında Türkiye’nin en beğenilen isimlerindendir.

Can Aydoğmuş kimdir? Astrolog Can Aydoğmuş nereli, kaç yaşında, eğitimi ne?

Annesinin başına tam olarak ne geldiği bilinmese de o her şeyi içsel olarak bildiğini ve hissettiğini söylemişti.

Öyle ki ablasının da babası gibi kalp krizi geçirerek öleceğini rüyasında görmüş ve onu önceden uyarmıştı. Hatta bu konuya “Benim annemin kayboluşu, 5 yıl mahkemesinin sürmesi ve bir sonucun ortaya çıkmaması, ardından annem için gaip kararının verilmesi ile son buldu. Annemin kaybolduğu o dönem babam ile zaten çok gergin olmaları ve sonrasında babamın da devamlı ağlayarak üzüntü içinde olması ve en son babamın tansiyon yüksekliği dilaltı damarının patlaması ve kalp krizi sonucu babam vefat etti. Babamın ölümün arkasından babamın ailesinin bana yaptığı bin bir kötülükler ile onların elinden kaçıp yalnız başıma gösterdiğim kişisel ve ruhsal gelişim mücadelesi ile hayat beni milyonlarca insanın sevdiği bir yazar, influencer ve köşe yazarı yaptı. Her gün hayatımda yepyeni mucizeler yaşıyorum. Bundan 10 yıl önce bir medyum bana inanılmaz doğru bilgileri verip arkasından ‘Baban annen ile bir tartışma esnasında kontrolünü kaybedip anneni öldürmüş. Sonrasında yaşadığı pişmanlık ve üzüntüden ölmüş.’ Dediği zaman çok şaşırmıştım. İnsanların aile geçmişlerinde olan olaylar onların hatası değildir. Benim çocukluğum açıkçası bayağı alaca karanlık filmleri gibi tam bir macera korku filmi havasında yaşandı ve bitti. Benim yerimde başka birisi olsa herhâlde şu an yaşamıyor olurdu. Lakin ben kişisel gelişim, meditasyonlar, inancım ve farkındalığım ile buradayım.” şeklinde bir açıklama getirmişti.

Başlıca kitapları şu şekilde:

– Mevlânâ’nın Kedisi romanı

– Aşka Yürü- Şifanın Eli

– Konuşan Kedi Matu

– Düşle İnan Yaşa

– Ruh Eşin Nerede?

Aldığı ödüller ve adaylıkları:

2017 Altın Kelebek Ödülleri : En iyi Youtuber/Instagrammer adaylığı

2017 Altın Rehber TV Yılın En’leri : En İyi Kişisel Gelişim Kitabı ödülü

2017 Moon Life Dergisi Ödülleri : En İyi Kişisel Gelişim Yazarı ödülü

2018 İnternet Medyası Yılın En İyileri : Yılın Kişisel Gelişim Uzmanı ödülü

2018 Uluslararası Mevlânâ Barış Ödülleri : Yılın En İyi Yazarı ödülü

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.