adplus-dvertising

Camide cenaze yakınları arasında tekme tokat kavga çıktı!

Küçükçekmece’de bir cami avlusunda cenaze yakınları arasında bilinmeyen bir sebeple kavga çıktı. İki ailenin cenazeyi bırakıp kavgaya tutuştuğu anlar cep telefonu kamerasına yansıdı.
Takip et
Camide cenaze yakınları arasında tekme tokat kavga çıktı!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Küçükçekmece Söğütlüçeşme Mahallesindeki bir caminin avlusunda saat 22.00 sıralarında yaşanan olayda alınan bilgiye göre, cenaze getirilmeden önce akrabalar arasında halen belirlenemeyen bir sebeple münakaşa çıktı. Cenaze camiye getirildiği sırada ise münakaşa büyünce taraflar cenazeyi bırakıp kavgaya tutuştu.

YUMRUK YUMRUĞA KAVGA KAMERAYA YANSIDI

İki taraf yumruk yumuğu birbirine girmeye başladı. İhbar üstüne olay yerine çok sayıda polis sevk edildi. Gelen polis ekipleri, kavgayı ayırmak için uzun zaman uğraştı. Polisin uğraşları neticesi taraflar ayrıldı. O anlar bir vatandaşın cep telefonu kamerasına yansıdı. Daha sonra kılınan cenaze namazının sonrasında toprağa verildi.

”CENAZE GELİNCE DE KAVGAYA DEVAM ETTİLER”

Kavga sırasında sokakta bulunan Mücahit Kincüce adlı görgü tanığı, “Kavga saat 22.00-23.30 aralarında yaşandı. Araçlardan iner inmez kargaşa çıktı. Tahmin ettiğim kadarıyla aile arasında bir kişi dört kişiye saldırdı. O biçimde gerçekleşti. Ondan sonrada pek bilgim yok zaten. Cenaze daha gelmemişti yoldaydı. Cenaze otomobili gelince kavgaya devam ettiler. Burada çalışan olduğum için bir anda kapıya çıktım. Daha sonra polis geldi etraf dindi.” şeklinde konuştu.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.