Camdaki Kız’da Cana ile Sedat’ın yasak aşkı ifşa oldu!

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi ‘Camdaki Kız’, 21 Ekim Perşembe akşamı 16’ncı bölümüyle ekranlara geldi. Sedat-Cana ikilisinin Alp’i durdurmaya çalıştığı yeni bölüme; Feride’nin onlara yardım etmesi ve Cana ile Sedat’ın yasak aşk videosunu birinin ifşa etmesi damga vurdu.
Takip et
Camdaki Kız’da Cana ile Sedat’ın yasak aşkı ifşa oldu!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Gülseren Budayıcıoğlu’nun aynı isimli romanından uyarlanan ve gerçek bir yaşam hikayesinin anlatıldığı ‘Camdaki Kız’, 21 Ekim akşamı 16’ncı bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Başrollerini Burcu Biricik ve Feyyaz Şerifoğlu’nun paylaştığı dizide; Sedat ve Cana, yasak aşklarının ortaya çıkmaması için her yolu denerken; evlilik sene dönümü davetindeki video skandalı dikkat çekti.

Dizinin son bölümünde; Alp’in Nalan ile konuşmak istemesini önleyen Feride, ona kızını kendi getireceğini belirtti. Sonrasında Sedat’a her şeyi bildiğini belirten Feride, bu pisliği temizlemek için onlara yardım edeceğinin garantisini verdi.

Ardından soluğu Cana’nın yanında alan Feride, önce boğazını sıkarak kızı konusunda bir defa daha uyardı. Evliliğini kurtarmak konusunda ona yardımcı olacağını belirten İpekoğlu, Cana’ya kocasına yalvarması gerektiğini belirtti.

Camdaki Kız’da Cana ile Sedat’ın yasak aşkı ifşa oldu!

Nalan ile görüşmek için Feride Hanım’dan haber bekleyen Alp ise buluşmayı ayarladı. Bu esnada otelin otoparkında vaziyet değerlendirmesi yapan Sedat ve Cana, Hayri’ye yakalandı. Fakat Nalan’a aşkıyla dikkat çeken Hayri, onun mutluluğu için susmayı tercih etti.

Feride’nin talimatlarına uyup Alp’le buluşmaya giden Cana, onun ayaklarına kapandı. Karısına inanmadığını belirten Alp ise boşanacaklarını ve gemileri yaktığını bir defa daha vurguladı. Uzaktan onları izleyen Feride, bu işi kendi halledeceğini dile getirdi. Aynı gece Cana ile Alp’in boşanma haberi magazin gündemine bomba gibi düştü.

Bütün bunlar meydana gelirken hamilelik yalanıyla başa çıkmak için uğraşan Selen, büyük aşkı Emir’in kendisini aramasıyla şoke oldu. Sedat’ın kredi işini halletmesine bozulan Selen Koroğlu, tüp bebek için de uğraşmaya başladı.

Nalan’la beraber yeni otelin projesini çizecek olan Muzaffer, kendilerini takip eden Alp’i fark etti. Akşam evde kardeşini bu konuda uyaran Muzo, Sedat’a; Nalan’ı üzmenin bir bedeli olacağını ve yalanlarını iyi seçmesi gerektiğini belirtti.

Evliliklerinin 35’inci sene dönümü olan Rafet ve Gülcihan çiftine, kızları büyük bir sürpriz hazırladı. Anne ve babası için bir davet organize eden Selen, herkesi bir araya getirdi.

Bu esnada Alp’le konuşmaya giden Feride, ona inat etmeyi bırakmasını öğütledi ve evindeki bakıcıyı taciz ettiği videoyu önüne çıkararak; bu şekilde bir adama çocuklarının velayetinin verilmeyeceğini belirtti.

Davette Rafet ve Cavit arasında gerilim artarken; Cana Yalçın da gazetecilere boşanma haberlerinin yalan olduğunu duyurdu. Feride’nin sözlerine kulak veren Alp ise sarhoş bir halde davete katıldı. Yalçın çiftinin mutluluk pozları verdiği anda skandal video patladı.

Rafet ve Gülcihan için hazırlanan videoyu görmeyi bekleyen davetliler; Sedat ve Cana’nın otoparkta yakınlaştığı anları izledi. Tam video başlarken tuvalete giden Nalan ise içeri geri döndüğünde kafasını videoya çevirdi.

Camdaki Kız’da Cana ile Sedat’ın yasak aşkı ifşa oldu!

Yasak aşkın belgelendiği videoyu kimin yayınladığı ise merak konusu oldu. Camdaki Kız son bölümdeki bir sahnede; Cavit’in telefonunda bu videoyu görmesi okları ona çevirirken; kimileri Selen’in yönetim kurulu için bu hamleyi yaptığını işaret etti. Bir öbür tahmin edilen isim ise intikam ateşiyle yanıp tutuşan Alp oldu. Sedat ile Cana’nın aşklarının ifşa videosu sosyal medyada gündem oldu. İşte Camdaki Kız son bölüm için yapılan yorumlardan kimileri…
“Bu hikayede yanan Nalan oldu”, “Selen intikam alıyor bence”, “Cavit yahut Alp yaptı”, “Videoyu Selen çekti ve koydu”, “Bombanın pimini çekip bıraktılar”, “Acaba video kimin işi? Alp yahut Cavit?”, “Bu işi Feride bile temizleyemez”, “Alp yapmadıysa partiye neden geldi?”

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.