adplus-dvertising

Camdaki Kız Sedat Koroğlu Kimdir? Camdaki Kız Sedat Gerçekte Kim?

Camdaki Kız Sedat Koroğlu Kimdir? Kanal D ekranlarında bu akşam yayın hayatına başlayacak olan Camdaki Kız dizisi bu zamana kadar televizyon izleyicileri tarafından merakla bekleniyordu. Camdaki Kız Feyyaz Şerifoğlu Kimdir? Sonunda meraklı bekleyiş son buluyor. Camdaki Kız Sedat Gerçek Adı Ne?
Takip et
Camdaki Kız Sedat Koroğlu Kimdir? Camdaki Kız Sedat Gerçekte Kim?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Kanal D ekranlarında izleyicinin beğenisine sunularak bu gün ilk bölümü yayınlanan Camdaki Kız dizisi, duyurulduğu ilk günden bu yana büyük bir merak konusu olmuştu. Kitaplarından uyarlanan diziler, izlenme rekorlarının altını üstüne getiren Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun en çok satan kitaplarından biri olan Camdaki Kız romanının, gerçek hayatta yaşanmış hikayesinden esinlenilerek yazılan senaryosuyla tüm dikkatleri üzerine çeken Camdaki Kız dizisinin oyuncu Kadrosu da oldukça büyük merak uyandırdı. Camdaki Kız dizisin en dikkat çeken karakterlerinden biri de Sedat Koroğlu oldu. Dizide Sedat Koroğlu karakterine Feyyaz Şerifoğlu hayat veriyor.

Camdaki Kız Sedat Koroğlu Kimdir? Camdaki Kız Sedat Gerçekte Kim?

Camdaki Kız Sedat Koroğlu Kimdir?

Kanal D’nin büyük ilgi uyandıran dizisi Camdaki Kız dizisinde Sedat Karakterine Feyyaz Şerifoğlu hayat verecek. Camdaki Kız dizisinin Sedat’ı, ülkenin en zengin ailelerinden biri olan Koroğlu ailesinin biricik oğlu. En büyük zevki pahalı elbiseler giyip, spor arabalarıyla gezmek ve arkadaşlarıyla takılmak olan Sedat’ın dünyayı umursamaz halleri babasını oldukça rahatsız etmektedir. Babası Sedat’ın artık bir yuva kurup işlerin başına geçmesini ve sorumluluk almasını istiyor.

Babası tarafından “bir baltaya sap olamamakla” suçlanır. Annesi onu el bebek gül bebek büyüttüğü için rahata alışkındır, şımarıktır. Ama özünde sevgi dolu, kalbi kırık bir çocuktur. Babasına kendisini nasıl kanıtlayacağını bilememektedir. Babası tarafından evliliğe zorlanır ve kader karşısına Nalan’ı çıkarır.

Sedat ve Nalan’ın yolları kesiştiğinde, Nalan’ın göz alıcı güzelliği herkesi olduğu gibi Sedat’ı da etkiliyor. Ancak Sedat’ın babası Rafet bey, ikisinin evlenmesini herkesten daha çok istiyor. Sedat ile Nalan’ın evliliğinden oldukça mutlu olan Rafet bey gelininin üzerine titriyor. Çocukluğundan beri ailesinden başlayarak kimseden sevgi görmeyen Nalan, bir sevgi kırıntısı bulurum umuduyla Sedat ile evlense de beklediği sevgiyi ne yazık ki Sedat’tan da bulamıyor.

Camdaki Kız Feyyaz Şerifoğlu Kimdir?

Camdaki Kız dizisinde Nalan’ın zengin eşi Sedat Koroğlu karakterine Feyyaz Şerifoğlu hayat verecek. Televizyon izleyicileri Feyyaz Şerifoğlu’na Kırmızı Oda dizisinden aşina. Tıpkı Kırmızı Oda dizisinde olduğu gibi Feyyaz Şerifoğlu, Camdaki Kız dizisinde de Burcu Biricik’in partneri olacak. Kırmızı Oda dizisinde Burcu Biricik’in canlandırdığı Boncuk karakterinin Can adında bir hayali sevgilisi vardı. Boncuk’un hayali sevgilisi Can’ı da Feyyaz Şerifoğlu canlandırıyordu.

Camdaki Kız dizisiyle yeniden gündeme gelen Feyyaz Şerifoğlu, 1991 yılında Rize’de dünyaya gözlerini açmıştır. Tekirdağ’da Tekstil Mühendisliği okuyan 30 yaşındaki ünlü oyuncu, ilk olarak katıldığı O Ses Türkiye isimli şarkı yarışmasında dikkatleri çekmişti. O Ses Türkiye yarışmasının ardından Ajda Pekkan’ın da vokalistliğini yağan Feyyaz Şerifoğlu’nun bir de single çalışması vardır.

FEYYAZ ŞERİFOĞLU AYRINTILI BİYOGRAFİSİ İÇİN BU HABERE BAKINIZ

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.