Camdaki Kız Muzo’nun sevgilisi kim? Muzo’nun sevgilisinin gerçek adı ne?

Camdaki Kız dizisinin yeni bölüm fragmanında Muzo'nun sevgilisi yer aldı. Her hafta perşembe akşamı izleyicilerle buluşan dizide Muzo'nun sevgilisini ise Yüsra Geyik canlandırıyor. Arka Sokaklar'da Zeliha karakteri ile tanınan Yüsra Geyik'in yaşamı merak konusu. Peki Camdaki Kız Muzo'nun sevgilisini canlandıran Yüsra Geyik kimdir?
Takip et
Camdaki Kız Muzo’nun sevgilisi kim? Muzo’nun sevgilisinin gerçek adı ne?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

15 yıl boyunca “Arka Sokaklar”da Hüsnü Komiser’in kızı Zeliha’yı canlandıran Yüsra Geyik, artık Kanal D’nin reyting rekortmeni bir başka dizisi “Camdaki Kız” ile ekranda boy gösterecek. Muzo’nun (Enis Arıkan) kız arkadaşını canlandıracak olan genç oyuncu, ilk kez perşembe akşamı yayınlanacak 20’nci bölümde seyirci karşısına çıkacak.

Camdaki Kız dizisinde Muzo’nun sevgilisi olarak kadroya dahil olan Meliha karakterinin geçmişi hakkında henüz detaylı bir açıklama yapılmadı. Karaktere Yüsra Geyik’in hayat vereceği biliniyor.

CAMDAKİ KIZ MUZO’NUN SEVGİLİSİ

Kapalı kapılar ardında bir hayat yaşayan Muzo, Sedat ve Selen’in kardeşi. Hem evin hem de şirketin teknoloji ve tasarruf beyni olan Muzaffer, kendi dünyasını yaşar. Seyircileri oldukça merak ettiren Muzo’nun hayatına Hayri’nin komşusu girer. Muzo’nun sevgilisi olan komşu, herkesin hayatını tümden değiştirir.
Sürprizi bol karakter

Yüsra Geyik, mutluluğunu şu sözlerle dile getirdi: “Camdaki Kız, gerek hikayesi gerekse oyuncu kadrosuyla başarısını fazlasıyla kanıtlamış, çok derinlikli bir proje. Ben de bu güzel ekibe sürprizi bol bir karakterle dahil olduğum için çok mutluyum. Şimdiden kendimi uzun zamandır bu setteymiş gibi hissediyorum. Umarım izleyiciler de ‘karakterlerimle’ tanıştıklarında büyük keyif alırlar.”

Camdaki Kız Muzo’nun sevgilisi kim? Muzo’nun sevgilisinin gerçek adı ne?

YÜSRA GEYİK KİMDİR?

Yüsra Geyik, 21 Haziran 1990 tarihinde Samsun’da doğdu. . İlkokul 1. sınıfı Samsun’da okuduktan sonra ailesinin taşınması üzerine 2. sınıfa İstanbul Ataköy’deki 60.yıl Ataköy İlköğretim Okulu’nda başladı.

Eğitimini Sanat Tasarım Fakültesi Grafik Bölümü’nde tamamladı 13 yaşında kameralarla tanışan Yüsra Geyik ilk olarak Hayat Bilgisi dizisinde rol aldı. Geyik, Arka Sokaklar dizisinde Zeliha karakterine hayat verdi.

CAMDAKİ KIZ KONUSU NEDİR?

Dizide Nalan, sıcakkanlılığı ile herkesin ilk görüşte sevgisini kazanan, dünyalar güzeli bir genç kadındır. Ailesinin tek çocuğu olduğu için el bebek gül bebek büyütülmüştür, hayatını varlık içinde yaşamış ve en iyi okullardan dereceyle mezun olmuştur. Nalan, Türkiye’nin en büyük oteller zinciri Koroğlu’nun şirketinde mimar olarak çalışmaktadır ve birden kendisini Sedat Koroğlu’yla evlilik arifesinde bulacaktır. Nalan ve Sedat, geçmişlerinde sakladıkları karanlık sırlardan uzaklaştıklarını düşünerek, umutla bu masalda el ele yürümeye başlasalar da; kısa bir süre sonra hayatları, gerçek bir karanlığa gömülecektir.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.