adplus-dvertising

Camdaki Kız Muzaffer’in Gerçek Hikayesi Ne?

Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun en çok ilgi gören kitaplarından biri olan Camdaki Kız kitabının uyarlaması olan Camdaki Kız dizisi reyting rekorlarını alt üst etti. Muzo karakteri de izleyiciler tarafından ilgi gördü. Camdaki Kız Muzo gerçek hikayesi nedir? Camdaki Kız Muzaffer sırtına ne oldu? Neden Kambur Muzo deniyor?
Takip et
Camdaki Kız Muzaffer’in Gerçek Hikayesi Ne?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Camdaki Kız dizisinde Muzaffer karakteri evin oğullarından birisidir. Kitaptaki bilgilere göre; Muzaffer ailenin küçük oğludur. Önce Sedat, sonra Suat ve en son Muzaffer doğmuştur. Dizide kitaptaki Suat, Selen karakterine dönüşmüştür.

Kitapta Hayri’nin anlattığı bilgilere göre; Muzaffer için kitapta Kambur Muzo denilmektedir. Hiç görülmez. Koroğlu ondan utanır. Muzaffer ve Suat ikizdir. Anne karnında kardeşinin altında kalan ve olması gerektiği gibi gelişemeyen Muzaffer, doğuştan bazı fiziksel rahatsızlıklara sahip, kambur olan ve yürüme güçlüğü çeken Muzaffer kendini bundan dolayı odaya kapatmış ve insan içine çıkmıyor.

Camdaki Kız dizisinde Sedat’ın kardeşi olan Muzaffer, fiziksel farklılıklarından dolayı insan içine çıkmıyor. Sıklıkla vakit geçirdiği odasında kendine bir dünya kuran Muzaffer, kendini teknolojiye vermiş durumda. Muzo odasına kurduğu uzay üssüne benzeyen mekanda vakit geçiriyor. Kendine burada bir dünya yaratan Muzo, Nalan ve ailesi tanışmaya geldiklerinde bile onların yanına çıkmıyor.

Camdaki Kız Muzaffer’in Gerçek Hikayesi Ne?

CAMDAKİ KIZ MUZO KİM?

Yayınlandığı günden bu yana izleyici tarafından beğenilen Camdaki Kız dizisinin, geçtiğimiz iki bölümünde yüzünü göstermeyen, odasından çıkmayan ve tüm aile fertlerinin fikirlerine saygı duyduğu Muzo karakterini Enis Arıkan canlandırıyor. Muzo karakteri, doğuştan bir takım fiziksel gelişim sorunlarıyla doğmuş, çok ağır tedaviler almış ve acı çekmiştir. Bu sebeple çocuk yaşlardan itibaren insanlardan uzak durmuştur. Çok zeki ve yetenekli bir mimardır. Özellikle babası Rafet Koroğlu ve diğer aile üyelerinin fikirlerine saygı duyduğu tek kişidir.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.