adplus-dvertising

Camdaki Kız Muzaffer Kim, Neden Saklanıyor? Camdaki Kız Muzo Hangi Oyuncu?

Camdaki Kız Muzo karakteri ilgi uyandırdı. Camdaki Kız Muzo’nun hikayesi ne? Camdaki Kız Muzaffer neden yüzü gösterilmedi? Camdaki Kız Muzaffer’in hikayesi ne? Camdaki Kız Muzo kimdir? Camdaki Kız Muzaffer kim? Camdaki Kız Muzo hangi oyuncu canlandırıyor? Camdaki Kız Muzo gerçek adı ne? Camdaki Kız Muzaffer kim? Hastalığı ne?
Takip et
Camdaki Kız Muzaffer Kim, Neden Saklanıyor? Camdaki Kız Muzo Hangi Oyuncu?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Camdaki Kız dizisinde Muzo karakteri merak konusu oldu. Camdaki Kız Muzo kim? Neden odadan çıkmadı ve yüzü gösterilmedi? Ne zaman görülecek? Camdaki Kız Muzo yani Muzaffer’i hangi oyuncu canlandıracak?

Camdaki Kız Muzo Kimdir?

Camdaki Kız dizinde Muzo evin oğullarındandır. Psikolojik sorunları olan Muzo içine kapanıktır. Odasından dışarıya çıkmaz ve kuşlarını besler. Ama aynı zamanda şirketin çizim işlerini yapar. İlk bölümde yüzü gösterilmeyen Muzo merak uyandırdı. Muzo ilerleyen bölümler de hikayesi ile büyük ilgi uyandıracak.

Camdaki Kız dizisinin kitabında bu konuyla ilgili verilen bilgileri toparlıyoruz. Kitapta Muzaffer elbette geçiyor fakat bu şekilde esrarengiz değil. Kendisinden bolca bahsediliyor.

Yalının onlarca odasının birinde karanlıkta yaşayan güvercinler besleyen, dış dünya ile bağını koparmış ama işini evden yürüten başarılı bir iç mimar. Muzaffer dizinin kilit karakterlerinden biri olacak. Daha uzun süre dizide kendisini göremeyeceğiz.

Ama bunun yanı sıra şirketin çizim işlerini yapar.

Camdaki Kız dizisinde Muzo rolünü Enis Arıkan’ın canlandıracağı konuşulanlar arasında.

Camdaki Kız Muzaffer (Muzo) Kim? Hastalığı Ne?

Başladığı andan itibaren büyük ilgi gören dizide merak edilen konulardan biri hiç şüphesiz Muzaffer’in kim olduğu oldu. Gizemli oyuncu kim hastalığı ne çok merak ediliyor. Camdaki kız dizisinin çok ilgi çeken sahneleri oldu. Bunlardan biri de karanlık odada sesi çıkmayan Muzaffer oldu.

Psikolojik problemleri olan Muzo içine kapanıktır. Odasından dışarıya çıkmaz ve kuşlarını besler.

Camdaki Kız Muzaffer Kim, Neden Saklanıyor? Camdaki Kız Muzo Hangi Oyuncu?

ENİS ARIKAN KİMDİR?

3 Ocak 1983 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. Müjdat Gezen Sanat Merkezi Konservatuarı Tiyatro Bölümü ve Bilgi Üniversitesi Sahne ve Gösteri Sanatları Performans Bölümü’nden mezun oldu. Şebnem Bozoklu ve Ezgi Mola gibi pek çok ünlü isimle sınıf arkadaşı olan Enis Arıkan, birçok reklam projesinde rol alan aldı.

İlk dizi kariyerine 1998 yapımı Aynalı Tahir dizisi başlayan Enis Arıkan, bu dizi ardından Çekirdek Aile, Kadın İsterse, Genco, Aşk ve Ceza, Cesur Hemşire ve Hayat Ağacı gibi pek çok projede yer aldı. Enis Arıkan asıl çıkışını ise başrollerini Gürse Birsel, Sarp Apak, Hasibe Eren ve Cengiz Bozkurt’un yaptığı Jet Sosyete dizisiyle yaptı. Bu dizide canlandırdığı Tony karakteriyle dikkatleri üzerine çeken Enis Arıkan, skeç tadındaki Youtube ve instagram videolarıyla da gündeme geliyor.

ENİS ARIKAN’IN OYNADIĞI DİZİ VE FİLMLER

2018- Jet Sosyete

2014 – Hayat Ağacı (Arif Gür) (TV Dizisi)

2014 – Cesur Hemşire (TV Dizisi)

2012 – Uçurum (Kutlu) (TV Dizisi)

2010 – 2011 – Yerden Yüksek (Sabit Cezzar) (TV Dizisi)

2010 – Aşk ve Ceza (TV Dizisi)

2009 – Kapadokya Düşleri (Ahmet) (TV Dizisi)

2008 – Kurtlar Vadisi Pusu 2. Sezon (TV Dizisi)

2007 – Genco (Cüneyt) (TV Dizisi)

2004 – Kadın İsterse (TV Dizisi)

2003 – Gurbet Kadını (Fırat) (TV Dizisi)

2002 – Çekirdek Aile (TV Dizisi)

2002 – Yıldızların Altında (TV Dizisi)

2001 – Hırsız (Cem) (TV Dizisi)

1999 – Zilyoner (TV Dizisi)

1998 – Gülerken Ağladık (TV Dizisi)

1998 – Aynalı Tahir (Erman) (TV Dizisi)

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.