Camdaki Kız Hayri’yi kim oynuyor? Camdaki Kız Hayri kimdir, hikayesi nedir?

Camdaki Kız Hayri kimdir? sorusu merak ediliyor. Camdaki Kız dizisinde bu akşam yeni bir karakter dikkat çekiyor. Camdaki Kız dizisinde Hayri karakteri ilgi uyandırdı. Camdaki Kız Hayri karakteri dizinin yeni sezonunda ana karakterlerden birisi olacak. Camdaki Kız dizisinde Hayri’yi Erkan Kolçak Köstendil, Uraz Kaygılaroğlu ve Burak Deniz gibi isimlerden birisinin canlandıracağı iddia edildi. Peki ama Camdaki Kız Hayri kimdir, kaç yaşında? Hayri’yi kim oynuyor?
Takip et
Camdaki Kız Hayri’yi kim oynuyor? Camdaki Kız Hayri kimdir, hikayesi nedir?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Camdaki Kız dizisinde Hayri karakteri merak ediliyor. Camdaki Kız dizisinde Hayri’yi kim canlandırıyor sorusu araştırılıyor. Camdaki Kız dizisinin Hayri’sini kim oynuyor sorusu gündemde. İşte Camdaki Kız Hayri’nin hikayesi…

Camdaki Kız Hayri’yi kim oynuyor?

Camdaki Kız Hayri karakteri için Erkan Kolçak Köstendil, Uraz Kaygılaroğlu ve Burak Deniz’in ismi geçiyor.

Camdaki Kız Hayri kimdir?

Gülseren Budayıcıoğlu’nun aynı isimli romanından uyarlanan dizide Hayri karakteri sezon finali fragmanında ilk kez görüntülendi. Gerçek hayat hikayesine dayanan romanda Hayri karakteri Nalan’ın koruması ve şoförü olarak olaya dahil olur. Nalan, eşi Sedat’tan ilgi görmez ve mutsuz bir hayat yaşar. Karnındaki bebeğini de kaybetmesiyle birlikte derin bir depresyona düşer. Tam bu sırada Hayri onun bu halinden istifade ederek ona yakınlaşır. İlgiye aç olan Nalan da bu ilgiye kayıtsız kalmaz. Ama evliyken böyle bir ilişki yaşamayacak kadar namuslu olduğu için kocasından boşanır ve Hayri ile 7 yıl sürecek olan bir ilişkiye başlar. Kitapta Hayri evli ve üç çocuğu olan kaba saba bir adamdır.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.