adplus-dvertising

Camdaki Kız Hayri’nin Gerçek Hikayesini Duyunca Şaşıracaksınız! Nalan Kuma mı, Hayri Kim?

Gülseren Budayıcıoğlu'nun aynı isimli romanından uyarlanan dizide Hayri karakteri ilk kez görüntülendi. Kanal D ekranlarında yayınlanmakta olan Camdaki Kız dizisinde Hayri karakteri hikayeye dahil oldu. Peki, Camdaki Kız Hayri kim? Hayri'nin kitaptaki gerçek hikayesi ne? Nalan intihar mı edecek? Hayri karakterini kim canlandırıyor? Cihangir Ceyhan kimdir, kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı?
Takip et
Camdaki Kız Hayri’nin Gerçek Hikayesini Duyunca Şaşıracaksınız! Nalan Kuma mı, Hayri Kim?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Gülseren Budayıcıoğlu’nun Camdaki Kız romanından uyarlama olan dizide Hayri karakteri yeni sezona damga vuracak.

View this post on Instagram

A post shared by Cihangir Ceyhan (@ceyhancihangir)

Camdaki Kız Hayri karakteri uzunca bir süredir dizinin sıkı takipçileri tarafından heyecanla bekleniyordu. Dizinin merakla beklenen karakterini ünlü oyuncu Cihangir Ceyhan canlandıracak. Bu kapsamda binlerce kişi “Camdaki Kız Hayri kimdir, gerçek hikayesi ne?” sorularını da gündeme taşıdı. İşte tüm detaylar…

Camdaki Kız Hayri’nin Gerçek Hikayesini Duyunca Şaşıracaksınız! Nalan Kuma mı, Hayri Kim?

CAMDAKİ KIZ HAYRİ KİMDİR? HAYRİ’NİN GERÇEK HİKAYESİ NE?

Gerçek hayat hikayesine dayanan romanda Hayri karakteri Rafet beyin Nalan’a tahsis ettiği koruması ve şoförü olarak olaya dahil olur. Nalan, eşi Sedat’tan ilgi görmez ve mutsuz bir hayat yaşar. Karnındaki bebeğini de kaybetmesiyle birlikte derin bir depresyona düşer. Tam bu sırada Hayri onun bu halinden istifade ederek ona yakınlaşır. İlgiye aç olan Nalan da bu ilgiye kayıtsız kalmaz. Kitapta Hayri evli ve üç çocuğu olan kaba saba bir adamdır.

Nalan evliyken böyle bir ilişki yaşamak istemez ve kocasından boşanır ve Hayri ile 7 yıl sürecek olan bir ilişkiye başlar. Kitapta Hayri evli ve üç çocuğu olan kaba saba bir adamdır.

Hayri, köyden İstanbul’a çalışmak için gelmiş, iri yarı, kara kaşlı kara gözlü, yağız bir Anadolu delikanlısı olarak betimleniyor.

Nalan’ın güzelliği karşısında büyülenen Hayri, sürekli bir şekilde Nalan’ın etrafında olmaya çalışır. Arabada yolculuk ederken sürekli aynadan Nalan ile göz göze gelmeye çalışırken, iş yerinde ise Nalan’ın ofisinin penceresinin önünden ayrılmaz.

Hayri’nin kendisine gösterdiği ilgiyi ilgiyi fark eden Nalan da bu ilgiden etkilenir. Baştan beri sürekli vurgulanan Nalan’ın sevgiye ve ilgiye olan açlığını Hayri doldurur. Ancak Nalan her ne kadar Hayri’nin bu tavırlarından etkilense de o kadar namuslu bir kadın ki evli olduğu için asla Hayri’ye ilgi göstermez. Daha sonra zaten mutlu bir evliliği olmayan ve eşi Sedat’ın başkası ile olan ilişkisinden dolayı ilgisizliğinden bıkan Nalan, Sedat’tan boşanmak istediğini söyler. Sedat ise o kadar donuk ve ilgisiz biridir ki, Nalan’ın boşanma isteğine bile herhangi bir tepki göstermez.

Sedat’tan boşanan Nalan, Hayri ile ilişki yaşamaya başlar. Hayri, kaba saba Nalan’a bakıldığında çirkin ve yanına yakışmayan bir tip ve bilindiği gibi Nalan ise tam tersine görenleri güzelliği ile büyüleyen, prenses gibi bir kadın olmasına karşın Hayri’nin kendine gösterdiği sevgi ve ilgi ile Hayri’ye aşık olur.

Hayri, köyde büyümüş, annesi ve abisi başta olmak üzere sevdiği herkesi küçük yaşta kaybetmiş ezik denilebilecek bir karakter. Egosunu tatmin etmenin yolunu ise kendinden statü olarak yüksekte olan kadınları etkilemekte bulur. Her ne kadar Hayri kendini aşk adamı olarak nitelendirse de aslında çocukluktan gelen travmalarının sonucu olarak egosunu bu şekilde tatmin eder.

Camdaki Kız Hayri’nin Gerçek Hikayesini Duyunca Şaşıracaksınız! Nalan Kuma mı, Hayri Kim?

Nalan’ı da sevgi ve ilgiyle etkilemeyi başaran Hayri, aslında evlidir. Köyde bir eşi ve 3 kızı bulunan Hayri’nin evli olduğunu öğrenen Nalan, Hayri’yi o kadar çok sever ki bu durumu dahi kabullenir. İlerleyen zamanlarda Hayri’nin eşi de köyden gelir ve Nalan’ın evine yakın bir yerde ev tutarlar. Hatta Nalan ve Hayri’nin kızları arkadaş dahi olur. Ancak ipler Hayri’nin Nalan’dan ayrılmak istemesiyle kopar. Nalan bu isteğin karşısında intihara bile kalkışır.

Nalan’ın psikolojik sorunlarıyla baş edemeyen Hayri son çare olarak onu doktor hanıma getirir. Doktor hanım dahi bu çifti birbirine yakıştıramaz. Prenses gibi bir kadının yanında Hayri gibi kaba ve çirkin bir adamı gören doktor hanım durumu yadırgar. Hayri’nin ayrılık isteğine karşı intiharın eşiğine gelen bu güzel kadının durumu doktor hanıma bile ilginç gelir. Hayri ile konuşan doktor hanım durumun sonradan farkına varır.

Hayri hem karısı hem de Nalan ile birlikteyken başka bir kadınla daha birlikte olmaya başlar. Laz kızı olarak adlandırılan bu kadın da yine Hayri’den statü olarak üstün, sevgilisi sayesinde zengin ve pahalı zevkleri olan bir kadın. Laz kızı aynı zamanda astığım astık, kestiğim kestik bir kadın. Laz kızının Hayri’nin evli olduğundan haberi vardır ancak Nalan’dan haberi yoktur. Hayri’nin karısından boşanarak kendisiyle evleneceğini sanan Laz kızı, bu yönde sürekli Hayri’ye baskı uygular ve onu öldürmekle tehdit eder. Hayri’de aslında Nalan’a zarar gelmemesi için ondan ayrılmak ister.

Karısı Türkan köydeki kuma hayatına alışkın olduğu için Nalanı kolayca kabullenir. Nalan da çocukları babasız kalmasın diye Hayri’den boşanmasını istemez. Bir gün karısını ve çocuklarını Nalanla tanıştırır. Türkan Nalanı çok sever, sürekli kızlarını alıp onu görmeye gider. Ona göre Nalan görgülü, terbiyeli hanım bir kadındır o yüzden bu ilişkiden hiç rahatsız olmaz. Hayri resmi nikahlı evlidir ve aslında karısı Türkan’dan boşanmak istememektedir. Laz kızı hem Hayri’yi hem karısını sürekli tehdit eder. Hayri bir türlü bu işin içinden çıkamaz ve bir gün kendi evinin bahçesinde Laz kızı tarafından bıçaklanarak öldürülür. Hayri’nin ölümü hem kendi ailesini hem de Nalanı perişan eder.

CAMDAKİ KIZ HAYRİ’Yİ KİM OYNAYACAK?

Camdaki Kız Hayri’yi Cihangir Ceyhan oynayacak.

Camdaki Kız Hayri’nin Gerçek Hikayesini Duyunca Şaşıracaksınız! Nalan Kuma mı, Hayri Kim?

CİHANGİR CEYHAN KİMDİR?

Cihangir Ceyhan, 15 Ekim 1989 tarihinde Adana’da dünyaya gelmiştir. Aslen baba tarafından Elazığ’lıdır. İstanbul’da iki buçuk yıl kamera önü oyunculuk dersi aldı. Sonrasında Adana’ya geri döndü. İlk oyunculuk deneyimini 2015 yılında yayınlanan Yusuf isimli sinema filminde hayat verdiği Serdar karakteri ile yaşamıştır. Ardından internet üzerinden yayınlanan Sıfır Bir Adana dizisinde Cio karakterini canlandırmış ve geniş bir hayran kitlesine sahip olmuştur.

Cihangir Ceyhan, Show TV ekranlarında yayınlanan Çukur dizisinde Azer karakterine hayat vermiştir. Alev Alev dizisinde oynamıştır. Cihangir Ceyhan, 1.77 metre boyunda, 75 kilo ve Terazi burcudur.

DİZİ VE FİLMLER
2020 Alev Alev (TV Dizisi)

2019 – Çukur (Azer) (TV Dizisi)

2016-2019 – Sıfır Bir Adana (Cio) (TV Dizisi)

2015 – Yusuf (Serdar) (Sinema Filmi)

Camdaki Kız Hayri’nin Gerçek Hikayesini Duyunca Şaşıracaksınız! Nalan Kuma mı, Hayri Kim?

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.