Camdaki Kız Hayri Kim Ortaya Çıktı!

Camdaki Kız yeni sezonunda merakla beklenen karakterlerden birisi olan Hayri sonunda gerçek yüzünü gösterdi. Dizide Nalan’ın yasak aşkını canlandıracak bıyıklı şoför Hayri karakteri görenleri oldukça şaşırttı. Kanal D’nin çok izlenen dizisi “Camdaki Kız”ın önceki gün yayınlanan 12’nci bölüm tanıtımıyla birlikte, Hayri karakteri ilk kez ekranda görüldü.
Takip et
Camdaki Kız Hayri Kim Ortaya Çıktı!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Gülseren Budayıcıoğlu’nun aynı adlı romanından uyarlanan ve yapımını OGM Pictures’ın üstlendiği “Camdaki Kız”, sürükleyici hikâyesiyle iki sezondur seyirciyi ekrana kilitliyor. Başrollerinde Burcu Biricik, Feyyaz Şerifoğlu, Devrim Yakut, Hande Ataizi, Hamza Yazıcı, Tamer Levent, Nur Sürer, Selma Ergeç, Şerif Erol ve Tuğrul Tülek’in yer aldığı dizi, yeni bölümleriyle her Perşembe saat 20.00’de Kanal D ekranında seyirciyle buluşuyor.

İki sezondur izleyicilerin kalbinde taht kuran, Kanal D ekranlarının sevilen dizisi ‘Camdaki Kız’ın merakla beklenen 12’nci bölüm ikinci fragmanı yayınlandı. Dizinin gizemli karakteri Hayri’nin ise kim olduğu ortaya çıktı.

Uzunca bir süredir gündemden düşmeyen Candaki Kız dizisinin şoför Hayrisi sonunda ufukta göründü. İmzaların atılması sonrasında Hayri karakterinin sahibi olan Cihangir Ceyhan resmen hikayeye dahil olurken gelecek olan Camdaki Kız 12. bölümünde yeni imajı ve bıyıklı görüntüsüyle her şeyin daha başka olacağı gerçeği değişmedi.

CİHANGİR CEYHAN BİYOGRAFİSİ İÇİN BU HABERE BAKINIZ

Camdaki Kız Hayri Kim Ortaya Çıktı!

CAMDAKİ KIZ HAYRİ KİM?

Rafet Bey sonunda oğulları yüzünden büyük bir kriz geçirirken buna kalbi daha fazla dayanamaz ve O’na ilk yarım elini uzatan hemen yanı başındaki Hayri olur. Olağanüstü bir giriş ile diziye dahil olacak Hayri karakterinde dikkat çeken detay ise Ceyhan’ın yeni imajı.

Camdaki Kız yeni bölümünde ortalık adeta yangın yerine dönerken Cana ve Sedat’ı yakalayan Feride Sedat’ın üstüne yürüyerek onları tehdit eder. Evde işler iyice karışırken Rafet’in tam da Nalan’ın üzerin yürüdüğü anlarda araya Muzo’nun girmesi bir anda her şeyi değiştirir. Peki tüm bu olanlara Rafet’in kalbi ne kadar dayanabilecek?

Camdaki Kız’ın sezon finalinden beri gizemini koruyan Hayri karakterinin etrafındaki sis perdesi, yeni bölüm tanıtımıyla aralandı! Hayri’ye, Cihangir Ceyhan hayat verecek.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.