adplus-dvertising

Camdaki Kız dizisi nerede çekiliyor?

Başrollerinde Burcu Biricik, Devrim Yakut, Hande Ataizi ve Selma Ergeç’in oynadığı Camdaki Kız dizisi 8 Nisan Perşembe akşamında Kanal D ekranlarında başlıyor. Gülseren Budayıcıoğlu’nın aynı adlı romanından uyarlanan ve gerçek bir aşk hikayesini anlatan Camdaki Kız, oyuncu kadrosu ile de adından oldukça söz ettireceğe benziyor.
Takip et
Camdaki Kız dizisi nerede çekiliyor?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Kanal D ekranlarının yeni dizisi Camdaki Kız’ın çekim yerleri merak konusu oldu. Perşembe akşamında ilk bölümü ile ekranlara gelecek Camdaki Kız dizisinin nerede çekildiğine dair detayları sizler için hazırladık.

CAMDAKİ KIZ NEREDE ÇEKİLİYOR?

Gerçek yaşanan hikayesiyle dikkat çeken Camdaki Kız dizisinin çekimleri İstanbul’un çeşitli ilçeleri ve semtlerinde gerçekleştiriliyor. Fakat sahnelerin ağırlıklı olarak Asya Yakası’nın Beykoz ilçesi ve Avrupa Yakası’nın Sarıyer ilçesinde geçtiğini söylemek mümkün.

Başrollerinde Burcu Biricik ile Devrim Yakut’un oynadığı Camdaki Kız dizisi İstanbul’un Beyoğlu ilçesine bağlı Cihangir ve Taksim Caddesi’nde çekildi.

Camdaki Kız dizisinin geride kalan bütün bölümleri de İstanbul’da gerçekleşecek. Dizinin çekimleri için setin merkezlerinden biri Cihangir semti olacak. Cihangir’de kiralanan bir apartmanda gerçekleşen Camdaki Kız dizisinin çekimlerinin birçoğu Beyoğlu ilçesinde ve Tarlabaşı Bulvarı civarlarında gerçekleşiyor.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.