Camdaki Kız dizisi ne zaman başlıyor, hangi kanalda? Camdaki Kız konusu ve oyuncu kadrosu: Burcu Biricik kimdir?

Gülseren Budayıcıoğlu’nun aynı isimli romanından uyarlanan Camdaki Kız dizisi, yakında izleyici ile buluşacak. Dizide başrolü ise Burcu Biricik canlandıracak. Peki, Camdaki Kız dizisi ne zaman başlıyor, hangi kanalda? Camdaki Kız konusu ve oyuncu kadrosu: Burcu Biricik kimdir?
Takip et
Camdaki Kız dizisi ne zaman başlıyor, hangi kanalda? Camdaki Kız konusu ve oyuncu kadrosu: Burcu Biricik kimdir?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Gülseren Budayıcıoğlu’nun romanından uyarlanan Camdaki Kız dizisi, yakında izleyici ile buluşacak. Yeni dizi Camdaki Kız’da başrol Burcu Biricik’in oldu. Ünlü oyuncu ile anlaşma sağladı. Bu sezon Kırmızı Oda dizisinde Boncuk karakteri ile izleyicileri derinden etkileyen oyuncu, yeni dizisi için ilk pozunu da Camdaki Kız romanı ile verdi.

Camdaki Kız konusu nedir?

Biricik, daha önce görülmemiş bir aşk hikayesini bizlere anlatacak dizinin ana karakteri Nalan’ı canlandıracak. Başarılı oyuncu, hayatta yaptığı tercihlerle, izleyiciyi aşka yepyeni bir pencereden baktıracak Nalan karakterinde herkesi kendine hayran bırakacak. “Neden aşık oluruz? Peki kime aşık oluruz? Aşık olduğumuz kişilerde bizi çeken nedir?” Camdaki Kız, belki de bugüne kadar kendimize hiç sormadığımız bu soruları sordurarak izleyenleri bir iç hesaplaşmayla baş başa bırakacak.

Camdaki Kız dizisi ne zaman başlıyor, hangi kanalda?

Camdaki Kız dizisinin oyuncu kadrosu ve yayın günü henüz belli değil. Dizi Kanal D ekranlarında başlayacak.

Camdaki Kız dizisi ne zaman başlıyor, hangi kanalda? Camdaki Kız konusu ve oyuncu kadrosu: Burcu Biricik kimdir?

Burcu Biricik kimdir?

Burcu Biricik, 4 Mayıs 1989 yılında Antalya Elmalı’da dünyaya gelmiştir. Burcu Biricik, lisans eğitimini İzmir Ege Üniversitesi Arkeoloji Bölümü’nde tamamlamıştır. Üniversite yıllarında Bornova Belediyesi Şehir Tiyatrosu’nda çalışmaya başlamıştır. İkinin Biri, Yaşlı Hanımın Ziyareti, Gözlerimi Kaparım Vazifemi Yaparım, Yedi Kocalı Hürmüz gibi çeşitli oyunlarda ve kısa filmlerde rol almıştır.

2006 yılında Antalya’da düzenlenen güzellik yarışmasına katılmış ve Akdeniz Kraliçesi olarak seçilmiştir. Oyunculuğun yanı sıra 2016 yılında Çok Uzak Fazla Yakın filminin yönetmenliğini yapan Burcu Biricik, 2015 yılında nişanlandığı reklamcı Emre Yetkin ile 30 Temmuz 2016 tarihinde evlendi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.