Camdaki Kız bu akşam var mı, yok mu? Camdaki Kız yeni bölüm ne zaman?

Camdaki Kız, Kanal D ekranlarında izleyicilerle buluşuyor. Burcu Biricik, Feyyaz Şerifoğlu, Enis Arıkan ve Hande Ataizi gibi birçok ismin oyuncu kadrosunda yer aldığı Camdaki Kız'ın yeni bölüm tarihi izleyiciler tarafından merak ediliyor. Peki bu hafta Camdaki Kız var mı? Camdaki Kız 27.yeni bölümü ne zaman? 13 Ocak bugün Camdaki Kız yeni bölüm var mı, yok mu? İşte 13 Ocak 2022 Kanal D yayın akışı
Takip et
Camdaki Kız bu akşam var mı, yok mu? Camdaki Kız yeni bölüm ne zaman?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Camdaki Kız her hafta perşembe akşamları ekranlara geliyor. 2.sezonu ile yayın hayatına devam eden dizi geçtiğimiz hafta izleyicilerle buluşmadı. Camdaki Kız’ın yeni bölüm tarihi ise araştırılan konular arasında bulunuyor. Peki Camdaki Kız yeni bölümü ne zaman? Camdaki Kız var mı, yok mu?

CAMDAKİ KIZ BU AKŞAM VAR MI? CAMDAKİ KIZ NEDEN YOK?

Camdaki Kız’ın yeni bölümü bu hafta Kanal D yayın akışında yer almadı. Camdaki Kız’ın yayın saatinde Jurassic World: Yıkılmış Krallık yapımı yer aldı. 22.30 saatinde ise Camdaki Kız’ın tekrar bölümü yer aldı. Camdaki Kız bu hafta yeni bölümü ile ekranlarda olmayacak.

Camdaki Kız dizisi bu hafta yeni bölümü ile ekrana gelmeyecek. Yılbaşı tatili nedeni ile her sene diziler genellikle bir bölüm veya iki bölüm ara veriyor.

CAMDAKİ KIZ YENİ BÖLÜMÜ NE ZAMAN?

Camdaki Kız dizisi bu hafta yeni bölümü ile ekrana gelmeyecek. Yılbaşı tatili nedeni ile her sene diziler genellikle bir bölüm veya iki bölüm ara veriyor. Dizinin yeni bölümün ve fragmanın ne zaman yayınlanacağı ise henüz açıklanmadı. 20 Ocak Perşembe günü yeni bölümün yayınlanması bekleniyor.

Camdaki Kız bu akşam var mı, yok mu? Camdaki Kız yeni bölüm ne zaman?

13 OCAK KANAL D YAYIN AKIŞI

07:00 Sihirli Annem

09:00 Neler Oluyor Hayatta?

11:00 Asi

13:00 Gelinim Mutfakta

16:00 Arka Sokaklar

18:45 Kanal D Ana Haber

20:00 Jurassic World: Yıkılmış Krallık

22:30 Camdaki Kız (Tekrar)

01:45 Jurassic World: Yıkılmış Krallık

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.