Camdaki Kız 7. bölüm fragmanı izle! Feride, Nalan’ı dövüyor

Camdaki Kız'ın yeni bölümünde Nalan’ı Sedat’la öpüşürken yakalayan Feride adeta çıldırıyor ve kızına felaketi yaşatıyor. “Adımın bir daha kirlenmesine izin vermem” diye bağıran Feride, önce kızı Nalan'ı dövüyor sonrada ona sağlığını bozacak bir bitki çayı içiriyor.
Takip et
Camdaki Kız 7. bölüm fragmanı izle! Feride, Nalan’ı dövüyor
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Oyuncu kadrosunda Burcu Biricik, Feyyaz Şerifoğlu, Devrim Yakut, Enis Arıkan, Feri Baycu Güler, Hamza Yazıcı, Hande Ataizi, Merve Polat, Nihal Menzil, Nur Sürer, Selma Ergeç, Şerif Erol, Tamer Levent, Tuğrul Tülek’in yer aldığı Camdaki Kız dizisi, 7. yeni bölümüyle 27 Mayıs Perşembe akşamı ekranda olacak. Dizinin dün akşam yayınlanan bölümünde Nalan, aşkını ilan ettiği Sedat’ı dudağından öperken annesi Feride o anlara şahit oldu.

FERİDE, NALAN’I DÖVÜYOR

Camdaki Kız’ın yeni bölümünde Sedat ve Nalan öpüştüğünü gören Feride çıldırıyor. Bu yüzden Nalan’ın kaybolduğunu düşündüğü ahlakını kendince geri getirmeye çalışıyor. Tahta bir sopayı eline alan Feride, bütün kuvvetiyle Nalan’a vuruyor. Nalan ise annesinin şiddeti karşısına yerde acılar içinde kıvranıyor.

Camdaki Kız 7. bölüm fragmanı izle! Feride, Nalan’ı dövüyor

MUZO, NALAN’IN YARDIMINA KOŞUYOR

Bununla da yetinmeyen Feride, aldığı otlarla Nalan için bir karışım hazırlıyor. Karışımı içen Nalan, odasında yere yığılırken yardımına Muzo koşuyor.

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Sedat ve Nalan’ın el ele tutuştuğu görüntülerin televizyonda yayınlanmasıyla Feride, Nalan’ın yaşamını tekrardan zindan etmeye başladı. Rafet ise, Sedat ve Nalan ilişkisinin problemsiz devam etmesinden ötürü oldukça mutludur. Bu yüzden Nalan’ı Koroğlu ailesinin namına yaraşır bir düğün alışverişine götürdü.

Gülcihan, ailesine karşı oldukça cimri olan Rafet’in Nalan’a çok pahalı bir hediye verdiğini öğrendi. Bu vaziyet Gülcihan’ı çileden çıkardı ve öfkesinden dolayı Rafet’i kızdıracak bir hamle de bulundu. Öbür yandan Sedat, Nalan’la alakalı her şeyi yoluna soktuğunu düşündüğü için, tekrardan çapkınlığa döndü fakat Cana buna engel oldu.

Camdaki Kız 7. bölüm fragmanı izle! Feride, Nalan’ı dövüyor

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.