adplus-dvertising

Camdaki Kız 62. bölüm full izle-Camdaki Kız son bölüm tek parça

Burcu Biricik, Feyyaz Şerifoğlu, Nur Sürer ve Cihangir Ceyhan'ın başrollerde oynadığı Camdaki Kız yeni bölümde Hayri Nalan’ın neden konağa geri döndüğünü anlamakta kararlıdır. Perşembe akşamı yayınlanan Camdaki Kız 62. bölümü kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için Camdaki Kız son bölüm full, Camdaki Kız 62. bölüm Youtube...
Takip et
Camdaki Kız 62. bölüm full izle-Camdaki Kız son bölüm tek parça
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Gülseren Budayıcıoğlu’nun aynı isimli romanından uyarlanan Camdaki Kız dizisi 62. yeni bölümüyle Perşembe akşamı Kanal D’de seyirci karşısına çıktı.

CAMDAKİ KIZ 62. BÖLÜM ÖZETİ

Senaryosunu Seda Altaylı Turgutlu’nun kaleme aldığı, yönetmenliğini Nadim Güç’ün üstlendiği Camdaki Kız’ın ekrana gelecek yeni bölümünde; Cana’nın ve karnındaki bebeğinin ölümü Sedat’ı derinden etkiler ve Nalan’la daha da yakınlaştırır. Nalan’dan çocuk yapma fikri Sedat’a hiç olmadığı kadar doğru gözükmektedir. Feride de Nalan ve Sedat’ın baş başa kalması için uygun ortamı hazırlamakta gecikmez. Hayri’nin yaptığı son hamleye çok şaşıran Nalan; duygularıyla Feride arasında bir kez daha kalır. Hayri ise Billur’la dertleşirken öğrendiği şey karşısında harekete geçer.

CAMDAKİ KIZ 62. BÖLÜM İZLE TEK PARÇA

Perşembe akşamı yayınlanan Camdaki Kız 62. bölümü dizinin ardından aşağıdaki linke yüklenecek…

Camdaki Kız yayınlanan son bölümü izlemek için resme tıklayın.

CAMDAKİ KIZ 62. BÖLÜMÜ YOUTUBE İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Camdaki Kız 62. bölüm full izle-Camdaki Kız son bölüm tek parça

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.