Camdaki Kız 5. bölüm fragman izle!

Kanal D ekranlarında gösterime girdiği ilk günden beri yoğun ilgi gören Camdaki Kız dizisinin 5. Bölüm fragmanı yayınlandı. Sedat babası tarafından evlatlıktan reddedilince evi terk eder. Gece saatlerinde çalan Selen'in telefonu bütün aileyi yıkar. Nalan ise öğrendikleri karşısında ne yapacağını şaşırmıştır.
Takip et
Camdaki Kız 5. bölüm fragman izle!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Başrollerinde Burcu Biricik, Feyyaz Şerifoğlu, Devrim Yakut, Devrim Yakut ve Tamer Levent’in yer aldığı Camdaki Kız, 5. bölümüyle 6 Mayıs Perşembe akşamı Kanal D‘de izleyicisiyle buluşacak.

RAFET, SEDAT’I EVLATLIKTAN REDDEDİYOR

Nişanlısı Sedat’ın Cana ile yasak aşk yaşadığından emin olan Nalan, nişanı attı. Yeni bölüm fragmanında ise, Nalan’ın annesi ne olursa olsun bu evliliğin gerçekleşmek mecburiyetinde olduğunu belirtiyor. Rafet yaşananlara öfkelenerek Sedat’ı hem mirasından hem de evlatlıktan reddettiğini belirtiyor. Babasına “Neden beni sevmiyorsun?” diye isyan eden Sedat, evden çıkarak lüks otomobillerinin olduğu garaja gidiyor.

Camdaki Kız 5. bölüm fragman izle!

SEDAT KAZA MI GEÇİRDİ?

Sedat’ın son model otomobiline binip gitmesinin sonrasında gece yarısı Selen’e bir telefon geliyor. “Evet, ben ablasıyım” diye telefondaki kişiye yanıt veren Selen, gece yarısı herkesi uyandırıyor. Aynı anda Nalan’ın da telefonu çalışıyor ve kötü bir geliyor. Sedat’a ne olduğu ise yeni bölüm fragmanında ortaya çıkacak.

Camdaki Kız 5. bölüm fragman izle!

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.