adplus-dvertising

Camdaki Kız 48. bölüm full izle-Camdaki Kız son bölüm tek parça

Burcu Biricik, Feyyaz Şerifoğlu, Nur Sürer ve Cihangir Ceyhan'ın başrollerde oynadığı Camdaki Kız yeni bölümde Nalan’ın odasında bulduğu gizemli not ise Hayri ile arasında olanları bilenlerin sadece ikisi olmadığını gösterir. 15 Eylül akşamı yayınlanan Camdaki Kız 48. bölümü kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için Camdaki Kız son bölüm full, Camdaki Kız 49. bölüm Youtube...
Takip et
Camdaki Kız 48. bölüm full izle-Camdaki Kız son bölüm tek parça
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Gülseren Budayıcıoğlu’nun aynı isimli romanından uyarlanan Camdaki Kız dizisi 48. yeni bölümüyle 15 Eylül Perşembe akşamı Kanal D’de seyirci karşısına çıktı.

CAMDAKİ KIZ 48. BÖLÜM ÖZETİ

Alp’le kavga ettiği için hapishanede olan Sedat’ı ziyarete giden Nalan; düğün gecesinde Hayri ile arasında olanlardan dolayı suçluluk hissetmektedir. Sedat’ın cezasını çekmesini isteyen Rafet, Gülcihan’la da ipleri koparmak üzeredir.

Yaşadıklarından dolayı azap içinde olan Muzo, kendisini yine odasına hapsetmiştir. Nalan’la iletişim kurma yolları arayan Hayri ise Nalan’ın kendisini öpmesinin mutluluğu içindedir. Nalan’ın odasında bulduğu gizemli not ise Hayri ile arasında olanları bilenlerin sadece ikisi olmadığını gösterir.

CAMDAKİ KIZ 48. BÖLÜM İZLE TEK PARÇA

15 Eylül Perşembe akşamı yayınlanan Camdaki Kız 48. bölümü dizinin ardından aşağıdaki linke yüklenecek…

Camdaki Kız yayınlanan son bölümü izlemek için resme tıklayın.

Camdaki Kız 48. bölüm full izle-Camdaki Kız son bölüm tek parça

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.