adplus-dvertising

Camdaki Kız 42. bölüm full izle-Camdaki Kız son bölüm tek parça

Burcu Biricik, Feyyaz Şerifoğlu, Nur Sürer ve Cihangir Ceyhan'ın başrollerde oynadığı Camdaki Kız yeni bölümde baskılarıyla Sedat’la görüşmeyi başaran Cana, ona hem Hayri’nin ziyaretinden hem de Nalan’ın Feride’nin kızı olmadığından bahseder. 12 Mayıs akşamı yayınlanan Camdaki Kız 42. bölümü kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için Camdaki Kız son bölüm full, Camdaki Kız 42. Youtube..
Takip et
Camdaki Kız 42. bölüm full izle-Camdaki Kız son bölüm tek parça
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Gülseren Budayıcıoğlu’nun aynı isimli romanından uyarlanan Camdaki Kız dizisi 42. yeni bölümüyle 12 Mayıs Perşembe akşamı Kanal D’de seyirci karşısına çıktı.

Peki, Feride, Nalan ve Hayri’nin yakınlaşmasını durdurabilecek mi? Camdaki Kız 42. bölümde neler oldu?

CAMDAKİ KIZ 42. BÖLÜM ÖZETİ

Baskılarıyla Sedat’la görüşmeyi başaran Cana, ona hem Hayri’nin ziyaretinden hem de Nalan’ın Feride’nin kızı olmadığından bahseder. Cana’nın anlattıkları karşısında çok sinirlenen Sedat; Hayri’ye haddini bildirmeye karar verir ve Nalan’ı da Feride konusunda yoklar. Nalan’a olan aşkından vazgeçmeyen Hayri, hislerini Nalan’a da belli etmekte kararlıdır. Muzo ve Pera’nın evlilik haberi sonrası Rafet’in Yönetim Kurulu Başkanı olarak Muzo’yu ataması Koroğlu Ailesi’nde küçük çaplı bir şok etkisi yaratır.

CAMDAKİ KIZ 42. BÖLÜM İZLE TEK PARÇA!

12 Mayıs Perşembe akşamı yayınlanan Camdaki Kız  42. bölümü dizinin ardından aşağıdaki linke yüklenecek…

Camdaki Kız yayınlanan son bölümü izlemek için resme tıklayın.

Camdaki Kız 42. bölüm full izle-Camdaki Kız son bölüm tek parça

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.