Camdaki Kız 23. bölüm fragmanı: Sema İpekoğlu kim?

Kanal D ekranlarında yayımlanan Camdaki Kız dizisinin 9 Aralık 2021 akşamı 23. bölümü izleyiciyle buluşuyor. Camdaki Kız dizisinin gelecek haftaki fragmanı merak uyandırdı. Camdaki Kız gelecek hafta, yeni bölümde neler olacak?
Takip et
Camdaki Kız 23. bölüm fragmanı: Sema İpekoğlu kim?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Tamer Levent, Nur Sürer, Feyyaz Şerifoğlu ve Burcu Biricik’in başrolünü üstlendiği Camdaki Kız dizisinin önümüzdeki haftaki bölüm özeti merak ediliyor.
Camdaki Kızı dizi 22. Bölümde Nalan, babasını takip ederek Cana’yla buluşmasına şahit oluyor! 2 Aralık Perşembe günü yayınlanan Camdaki Kızı yeni bölümde neler oldu?

Camdaki Kız son bölümde Sedat, Melisa’nın gerçek yüzünü ortaya çıkarmak onu tuzağa düşürüyor ve otel odasında beklemediği bir tepkiyle karşılaşıyor!

Nalan, Adil’i Cana’yla görmenin şokunu atlatamadan yaşayacağı yüzleşmelere hazır değildir. Melisa, Koroğlu Ailesi’yle her geçen gün daha da samimi olur. Muzo, ailesinin baskısıyla nasıl baş edeceğini bilemezken, Hayri’nin Melisa’yı görme ihtimalinden de tedirgin olur. Feride, Adil’in gizli gizli telefonla mesajlaşmasına karşı iyice şüphelenince daha yakın takibe alır. Adil’i köşeye sıkıştırmak isteyen Feride, talihsiz bir olay yaşar.

Camdaki Kız 23. bölüm fragmanı: Sema İpekoğlu kim?

Nalan, Feride’nin yaşadığı talihsiz kaza sonrası Adil’i takip edecektir. Kızından babasının neler yaptığını öğrenmesini isteyen Feride, Adil’in Sema’nın mezarlığına gittiğini Nalan’ın haber vermesiyle öğrenince yüreği ağzına gelir. Ancak Nalan, babasını takip etmeye devam eder. Meliha, Hayri’nin kapısına gelir. O sırada Hayri’nin evinde Rafet, Melisa’yla karşılaşacak mı? Nalan, babasını Cana’yla yakaladığı an ne yapacak?

Camdaki Kız, yeni bölümleriyle her Perşembe Kanal D’de…

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.