Cam Tavanlar dizisinin konusu ne, ne zaman başlıyor?

Genç kuşağın gözde oyuncularından Bensu Soral ve Kubilay Aka’yı bir araya getiren Show TV’nin yeni dizisi Cam Tavanlar’ın 3. fragmanı yayınlandı. Peki, yaz aylarının iddialı dizisi Cam Tavanlar ne zaman başlayacak, konusu nedir? İşte bütün ayrıntılar…
Takip et
Cam Tavanlar dizisinin konusu ne, ne zaman başlıyor?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Show TV’nin yeni dizisi, Ojo Pictures imzalı ‘Cam Tavanlar’, bu yazın isminden söz ettirecek hikayeleri arasında yerini almaya hazırlanıyor.

Çekimleri son sürat devam eden ve yaz sezonuna yeni bir soluk getirecek dizinin 3. fragmanı paylaşıldı.

CAM TAVANLAR DİZİSİ 3. FRAGMAN

Senarist Meriç Acemi’nin kaleminin Fehmi Öztürk’ün rejisiyle buluşacağı dizi yakında Show TV’de seyirciyle buluşacak.

CAM TAVANLAR DİZİSİNİN KONUSU NE?

Tırnaklarını kazıyarak olduğu pozisyona gelen Leyla (Bensu Soral) ile prestijli bir aileden gelerek hayatta her istediğini kolaylıkla elde eden Cem’in (Kubilay Aka) heyecan dolu rekabeti gözler önüne serilecek.

İkili arasında gerçekleşecek çetin yarışta rüzgar, devamlı yön değiştirirken Leyla ve Cem’in peşini aşk da bırakmayacak.

CAM TAVANLAR DİZİSİNİN OYUNCULARI KİMLER?

Bensu Soral ve Kubilay Aka’nın başrolleri paylaştığı dizide, Hatice Aslan, Utku Ateş, Ahmet Melih Yılmaz, Beril Kayar, Ayten Soykök, Mehmet Bilge Aslan, Şifanur Gül, Alper Kut, Aziz Caner İnan, Gizem Erdem, İsmail Karagöz, Şehnaz Bölen Taftalı ile Cevdet Arıcılar gibi genç ve usta adlar yer alıyor.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.