adplus-dvertising

Cam parçasıyla onlarca aracı çizdi

Şirinevler’de bir şahıs elindeki cam parçasıyla park halindeki onlarca araca tek tek çizerek zarar verdi. Bazı araçlara da anlaşılamayan kelimelerde yazan şahsın, bu olayı neden gerçekleştirdiğine kimse mana veremedi. Olay anı kameralara yansırken, araçları görünce şoke alan vatandaşlar emniyete giderek şikayetçi oldu.
Takip et
Cam parçasıyla onlarca aracı çizdi
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Olay, önceki gün saat 06.00 sıralarında Bahçelievler Şirinevler Mahallesi’nde yaşandı. Edinilen bilgiye göre, sabah saatlerinde semtteki bir caddeye giren kimliği belirsiz bir şahıs, elindeki cam parçası olduğu düşünülen bir cisimle park halindeki onlarca aracı tek tek çizerek zarar verdi. Cadde boyunca araçlara zarar veren şahıs sonrasında yaya olarak uzaklaşarak kayıplara karıştı. İlginç olay ise güvenlik kameralarına an be an yansıdı.

Onlarca aracı çizip, anlaşılmayan kelimeler yazdı

Olayın sonrasında saat 11.00 sıralarında sokağa inen vatandaşlar, araçlarında çok sayıda çizik olduğunu görünce şaştı. Cadde üstündeki tüm araçların çizildiğini fark eden vatandaşlar, güvenlik kameralarını inceleyince şoke oldu. Kimliği belirsiz bir şahsın araçları çizdiğini gören vatandaşlar, olayın şokunu atlattıktan sonra soluğu emniyette aldı. Araç sahibi çok sayıda vatandaş, “mala zarar verme” suçundan ifade vererek olayı gerçekleştiren şahıstan şikayetçi oldu. Polis ekiplerinin olay yerindeki araçların üstünde yaptığı araştırmalarda ise şahsın anlaşılamayan kelimeleri yazdığı da gün yüzüne çıktı.

Cam parçasıyla onlarca aracı çizdi

“50-60 araç diyorlar ama belki de daha fazladır”

Olayla alakalı konuşan bir araç sahibi, “Akşam aracımızıpark ettik ve eve yatmaya gittik. Sabah kalktığımız da vaziyet buydu. Kamera görüntülerine baktık, yalnızca 30-35 araç bizim mahallemizde var. Polislerin söylediğime gören meydan da daha çok araçta çizik varmış. 50-60 araç diyorlar ama belki de daha fazladır. Emniyete gidip şikayetçi olacağız mağduruz” şeklinde konuştu. Öbür bir araç sahibi ise, “Saat 06.00 sıralarında olay olmuş. Bizim caddede 9 adet araç çizilmiş ve tek bir şahıs tarafından yapılmış” ifadelerini kullandı.

Polis olayla alakalı çalışma başlattı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.