Call of Duty: Mobile 3 Günde 35 Milyon İndirmeye Ulaştı

1 Ekim'de piyasaya çıkan Call of Duty: Mobile oyunu 3 günde 25 milyon defa indirilerek rekor kırdı.
Call of Duty: Mobile 3 Günde 35 Milyon İndirmeye Ulaştı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

1 Ekim itibari ile Android ve iOS cihazlarda oyuncuların kullanımına çıkan Call of Duty: Mobile, kısa zamanda uygulama mağazalarının ilk basamağında yerini aldı. Yaklaşık 1,5 GB boyutta olan ve PUBG Mobile’ın tahtını sallayabileceği tahmin edilen oyun beklentileri karşıladı gibi.

3 GÜNDE 35 MİLYON İNDİRİLDİ

Geride bıraktığımız günlerde piyasaya çıkan Call of Duty: Mobile, kısa bir zamanda milyonlarca kişinin ilgisini toplamayı bilerek, ilk gününde iki milyon, ilk iki günde ise 20 milyon indirme gördü.

Oyun, ABD, Japonya ve Hindistan başta gelmek üzere birçok yerde, üç günde 35 milyon indirmeyi aşarak hem Android hem de iOS platformlarında en çok indirilme oranına sahip olarak ilk basamakta yer aldı.

ACTIVISION ŞAŞIRTICI BULDU

PUBG Mobile için önemli bir rakip olacağı tahmin edilen yeni oyun için yapımcı firma Activision, böyle bir popülarite beklemediğini söyleyerek durumu “şaşırtıcı” olarak yorumladı ve yüzün üzerinde ülkede birinci basamağa yerleştiklerini ayrıca söyledi.

Aynı biçimde ülkemizde de birinci basamakta olduğunu gördüğümüz Call of Duty: Mobile oyunu bir çok kullanıcı tarafından beğenildi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.