Cahil Periler’de Can Yaman yerine Burak Deniz “Maraşlı” oynayacak

Oynadığı dizilerle İtalya'da da gündemden düşmeyen ünlü oyuncu Can Yaman'ın Ferzan Özpetek’in yeni projesinde programa uymadığı için anlaşılamadığı ve yerine Maraşlı dizisi ile ön plana çıkan Burak Deniz'in getirildiği belirtildi.
Takip et
Cahil Periler’de Can Yaman yerine Burak Deniz “Maraşlı” oynayacak
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Erkenci Kuş dizisiyle yıldızı parlayan ve ünü ülke sınırlarını aşan Can Yaman, Sandokan isimli İtalyan yapımla hayranlarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Can Yaman, bir başka proje için Ferzan Özpetek’le el sıkışmıştı. Fakat oyuncunun programı Ferzan Özpetek’le çalışacağı projeye uymadı. Can Yaman, Sandokan adlı İtalyan dizisinin çekimleri öncesinde çok yoğun bir spor ve antrenman programı uyguluyor.

CAHİL PERİLER’DE OYUNCU DEĞİŞİKLİĞİ

Ferzan Özpetek’in merakla beklenen Cahil Periler adlı dizi projesinde Can Yaman ile çalışması bekleniyordu. Can Yaman’ın bu ani gidişinin sonrasında ise Ferzan Özpetek yeni isim arayışlarına başladı. Bu adlardan birisi de Burak Deniz. Son dönemde atv ekranında yayınlanan Maraşlı dizisinde Celal karakterine yaşam veren oyuncu, başarılı performansı ile göz dolduruyor.

Cahil Periler’de Can Yaman yerine Burak Deniz “Maraşlı” oynayacak

Ferzan Özpetek’in Burak Deniz’in havaalanından bir fotoğrafını Instagram hesabından yayınlaması da dikkat çekti.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.