Çağla Şıkel’in Makyajsız Pozuna Beğeni Yağdı

Sosyal medya hesabından makyajsız fotoğrafını paylaşan Çağla Şıkel, çok sayıda yorum ve beğeni aldı.

Emre Altuğ’dan boşandıktan sonra hayatına kimseyi sokmayan Çağla Şıkel, zamanının büyük bir bölümünü çocuklarıyla geçiriyor. Sosyal medya hesabından zaman zaman fotoğrafları takipçilerinin beğenisine sunan güzel modelin 40’ıncı yaşına özel paylaşımı büyük ses getirdi.


“ÇAĞLA’NIN ADI AŞK OLSUN AŞK”

Bir döneme damga vuran isimlerin başında gelen Çağla Şıkel, 40 yaşına girdiğini makyajsız fotoğrafı ve hayatını özet geçtiği ilginç bir metinle duyurdu. Paylaşımında “Bak kadın gelmiş 40 yaşına ama nasıl biliyor musun? Öyle böyle değil. Her yaşında kendine söz verdiği gibi en güzel yaşını kutluyor” ifadelerini kullanan Çağla Şıkel, şöyle devam etti: “Ömrü olursa 50’sinde de aynı türküyü söyleyecek… Çünkü Çağla kendini hatasıyla sevabıyla sevdi bir kere…Bunu hiçbir Allah’ın kulu değiştiremeyecek! Yüzü de kırışsa göbeği de çıksa, fiziksel ne olursa olsun bu değişmeyecek. Çünkü Çağla özüyle bağlantıda. Kendi senaryosunu yazıyor… Bu kadını çok seviyorum çünkü Çağla’yı çok güzel oynuyor. Dedim ki bu kız kendi ayakları üzerinde dursun, kimseye eyvallahı olmasın! Babasını kaybetti ama baba gibi korusun kollasın sevdiği herkesi, ana gibi ana olsun! (annem gibi) İçtiği yudum suyun, bastığı toprağın, soluduğu her nefesin kıymetini bilsin. Çalışsın hem de çok çalışsın, üretsin, yaratsın, kendine, çevresine ve sevdiklerine iyi baksın. Ayırt etmeksizin herkesi sevsin… Çağla’nın adı aşk olsun aşk. Gözlerinden kalpler çıkarak uyansın. Her duygunun gelip geçici olduğunu bilsin. Ne geçmişe üzülsün ne de geleceğe takılsın. Sadece anın tadını doyasıya çıkarsın. Ahh bu kadın tam da düşündüğüm, yazdığım ve çizdiğim rol için biçilmiş kaftan. Hadi bugün geri kalan hayatın için bir senaryo yaz sen de ve rolünün hakkından gel! Bir süre sonra rol yapmayacak, gerçek kimliğini bulacak ve onu çok seveceksin söz! Sen kendini sevdiğinde çevrendeki herkes seni senden daha fazla sevmeye başlayacak. Sizlerin beni sevdiği gibi… Sizlere minnettarım iyi ki varsınız.”

BEĞENİ VE YORUM YAĞMURUNA TUTULDU

Sosyal medyada 2.3 milyon takipçisi olan Çağla Şıkel’in paylaşımı kısa sürede 115 bine yakın beğeni aldı. Takipçileri, Çağla’nın paylaşımının altına “İnsan bu kadar güzelmi yazıya döker iç sesini sana hayrandım kızım birlere daha hayran oldum bütün hayatın böyle olsun inşallah”, “canım Çağla’cım altın kalpli güzel insan, gerçekten de her geçen yılda daha da güzelleşiyorsun”, “Canımsın Çağlam ne güzel yazmışsın. Hep böyle kal harikasın seni çok seviyoruz. İyi ki varsın birtanemiz” şeklinde yorumlar yaptı.

İşte Çağla’nın makyajsız hali; 


Elon Musk'tan yüzen araba

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı