Çağla Şıkel’den Miss Turkey Kızlarına Destek

Çağla Şıkel'den bu akşam podyuma çıkacak Miss Turkey kızlarına destek geldi. Şıkel, birinci seçildiği dönemde kendisini hiç güzel bulmadığını itiraf etti.

1997 yılında gerçekleştirilen Miss Turkey yarışmasında birinci seçilen ünlü manken Çağla Şıkel, bu akşam podyuma çıkacak Miss Turkey kızlarına destek verdi. Hepsinin birbirinden güzel olduğunu düşündüğünü söylediği Miss Turkey kızlarına, eleştirilere kulak asmamaları konusunda tavsiyeler verdi.


ÇAĞLA ŞIKEL, “BEN KENDİMİ GÜZEL BULMUYORDUM”

Miss Turkey 1997’de birinci seçilen ve güzelliği her geçen gün daha da farklı bir noktaya ulaşarak 22 yıl sonra bile en iyi mankenler arasında gösterilen Çağla Şıkel, Miss Turkey kızları hakkında konuştu. Sosyal medyada eleştiri yağmuruna tutulan Miss Turkey kızlarının, eleştirilere kulak asmaması gerektiğini söyledi. Miss Turkey kızları hakkında, “Onlar gencecik kızlar. ‘Nereden buluyorlar bu çirkin kızları’ demek hoş değil. Onlar da anasının kızları, evlatları. Kendilerini onların yerine koysunlar ve destek olsunlar.” dedi.

Çağla Şıkel ayrıca, “Benden çok daha güzel kızlar olmasına rağmen benim seçilme sebebim podyumda bir ışığım olması. Güzellik sadece hokka burun, kiraz dudakla olan bir şey değil.” diyerek Miss Turkey kızlarına sahne ışığı hakkında tüyolar da verdi.

Elon Musk'tan yüzen araba

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı