Çağla Şıkel, Verdiği Frikikle Yürek Hoplattı

Çağla Şıkel katıldığı defilede ünlü bir giyim markası için podyumda yürüdü. Şıkel,elbisesinin azizliğine uğrayarak iç çamaşırının gözükmesine engel olamadı.

Ünlü manken ve oyuncu Çağla Şıkel ilerleyen yaşına rağmen podyumları sallamaya devam ediyor. 40 yaşında, iki çocuk annesi olan Şıkel güzel fiziği ve podyuma olan hakimiyetiyle yine izleyicileri büyüledi. Bir giyim markasının tanıtım defilesinde boy gösteren Şıkel, elbisesinin azizliğine uğradı. Şıkel, iç çamaşırının gözükmesine engel olamadı.


ÇAĞLA ŞIKEL FRİKİK VERDİ, İÇ ÇAMAŞIRI GÖZÜKTÜ

Güzel oyuncu ve manken Çağla Şıkel, ünlü bir giyim markası için podyumdaydı. 39 mankenin de eşlik ettiği Şıkel, gecenin yıldızıydı. Podyumu adeta sallayan Çağla Şıkel, istemsizce frikik verdi. Podyumda yürüdüğü sırada bacağını örten elbisenin açılmasıyla iç çamaşırı gözüken Şıkel, durumu ustalıkla toparlayarak yürümeye devam etti.

Elindeki kırbaçla podyuma bir ata hükmeden kovboy gibi hakim olan Şıkel, izleyicilerden ve moda ikonlarından tam puan aldı. İki çocuk annesi olan Şıkel 40 yaşında olmasına rağmen 20’lik mankenlere taş çıkardı.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı