Çağla Şıkel, Hadise’nin eski sevgilisi Kaan Yıldırım’la ilgili soruları yanıtladı!

Meşhur manken ve sunucu Çağla Şıkel, önceki gün Etiler’deki bir eczanede objektiflere yansıdı. Hadise’den ayrılan Kaan Yıldırım’la aşk yaşadığı öne sürülen Çağla Şıkel, iddialar hakkında ilk defa konuştu.
Takip et
Çağla Şıkel, Hadise’nin eski sevgilisi Kaan Yıldırım’la ilgili soruları yanıtladı!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Çağla Şıkel, Kaan Yıldırım’la haklarında çıkan aşk iddiaları hakkında ilk defa konuştu. Çağla Şıkel, Covid-19 sebebiyle 1.5 sene ara verilen eğitim öğretimin tekrardan başlamasıyla mutluluk yaşadığını anlatıp “Şuanda çocukları almaya gidiyorum. Çok mutlular. Çocuklar bugünü çok bekliyordu onların okumaya daha fazla ihtiyacı var.

“BU İŞTEN KURTULAMAYACAĞIZ”

Snob Magazin’in haberine göre; Şıkel, hala aşı olmaktan kaçınanların olduğunun hatırlatılması üstüne ise, “Aşı olmayanlar Covid-19’un bitmesini beklemesinler! Yani Covid-19’un bitmesini bekleyen birilerinin mutlaka aşı olmuş olması ve umutlanıyor olması gerekir. Çünkü bizim tek yolumuz aşı! Bu salgın başka bir biçimde bitmeyecek. Toplumun hepsi aşı olmadıkça, farklı mutasyonlar görmeye devam edeceğiz ve bu işten kurtulamayacağız” dedi. Şıkel’in terlikleri dikkatlerden kaçmadı.

“ARAMIZDA AŞK YOK”

Çağla Şıkel’ın isimi oyuncu Kaan Yıldırım ile aşk dedikodularına karışmıştı. Bu iddiaya cevap veren Şıkel, “Aramızda aşk yok. Kaan’la yalnızca arkadaşız, aramızda ilişki olma olasılığı de yok” diye dedikodulara son noktayı koydu.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.