Çağatay Ulusoy Yurt Dışında Ödül Aldı

Çağatay Ulusoy, yurt dışında ilk ödülünü aldı ve Abu Dabi’den sevenlerine mesaj gönderdi. “Başarı, paylaştıkça çoğalır.”

Son olarak Netflix’te yer alan Hakan Muhafız dizisi ile gündeme gelen Çağatay Ulusoy, yurt dışında ilk ödülünü aldı. Türk hayranları olduğu kadar, çok sayıda yabancı hayranı da bulunan başarılı oyuncu, Birleşik Arap Emirlikleri’nin başkenti Abu Dabi’de düzenlenen bir tören ile ödülünü aldı.

‘Yılın Televizyon Yıldızı’ seçilen Çağatay Ulusoy, 12 kişilik listeye adını yazdırmayı başardı. Dubai’deki Louvre Abu Dhabi Müzesi’nde gerçekleşen GQ Middle East Men of The Years Ödül Töreni’nde ‘Televizyon Starı’ ödülünü alan ünlü oyuncu, bu ödülü aldığından dolayı büyük bir gurur yaşadığını ifade etti.

“TÜRK DİZİLERİNİN BAŞARISI HERKESİ ETKİSİ ALTINA ALDI”

Törende konuşma yapan Ulusoy, bu ödülün kendisinin yurt dışında aldığı ilk ödül olduğunu belirtti ve “Türk dizilerinin başarısı, 20 yıldır Ortadoğu başta olmak üzere birçok ülkede herkesi etkisi altına aldı. Türkiye ile Ortadoğu arasındaki bu ilişkinin parçası olmaktan memnunum. Başarı, paylaştıkça çoğalır. Bu ödülü de ailem ve dünya çapındaki hayranlarımla paylaşmaktan gurur duyarım.” ifadelerine yer verdi ve mutluluğunu sevenleri ile paylaştı.

Çağatay Ulusoy Yurt Dışında Ödül Aldı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı