Çağatay Ulusoy Yönetmen Oluyor! İlk Filminin Adı Azadlık Saka

Çağatay Ulusoy, senaryosu kendisine ait bir film için yönetmen koltuğuna oturuyor. Filmin detayları ortaya çıktı.

Çağatay Ulusoy,  sernaristliğini ve yönetmenliğini kedisi yapacağı filmi için kolları sıvadı. İlk kez yönetmen koltuğuna oturacak olan yakışıklı oyuncu Çağatay Ulusoy’un filminin detayları da ortaya çıktı.

İlk başrol oynadığı Adını Feriha Koydum’la ünlenen Çağatay Ulusoy, 9 yıldır üst düzey oyunculuk serüveninde dünya yıldızı olma yolunda ilerledi ve Netflix’in anlaşma yaptığı ilk Türk oyuncu oldu. Çağatay Ulusoy, bir yandan oyunculuk konusunda kendisini geliştirirken diğer yandan da yazar ve yönetmenlikte de başarılı olma yolunda adım  attı.

ÇAĞATAY ULUSOY FİLM ÇEKMEYE HAZIRLANIYOR

TV100’den Birsen Altuntaş’ın haberinde yer alan detaylara göre Çağatay Ulusoy, hikayesi kendisine ait olan bir sinema filmi çekecek. Filmin senaryosunu yazan oyuncu geçtiğimiz günlerde Kırklareli’ne giderek mekan baktı. Oyuncu görüşmelerine de devam eden yakışıklı oyuncu Çağatay Ulusoy’un filminin adı da belli oldu. Senaristliğini ve yönetmenliğini kendisinin yapacağı filmin ismi Azadlık Saka olacak.

AZADLIK SAKA KADROSUNA YENİ İSİMLER

Çağatay Ulusoy, filmi Tolga Aydın’la beraber kaleme aldı. Filmde saka kuşu meşhur bir kasabada yaşananlar beyazperdeye taşınacak. Çağatay Ulusoy’un “İçerde” dizisinde beraber oynadığı Nebil Sayın’a da film için teklif götürdüğü konuşuluyor.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı