adplus-dvertising

Çağatay Ulusoy Ve Duygu Sarışın Arasında Ayrılık Gerilimi

Çağatay Ulusoy ille ayrıldıkları iddia edilen Duygu Sarışın, bu konulardan sıkıldıklarını ve ayrılık diye bir durumun söz konusu olmadığını söyledi.
Takip et
Çağatay Ulusoy Ve Duygu Sarışın Arasında Ayrılık Gerilimi
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

3 yıldır birlikte olan Çağatay Ulusoy ile Duygu Sarışın’ın ayrıldığı iddia edildi. Bir süredir magazin gündeminden uzak duran ve sessizliğini koruyan Çağatay Ulusoy ile Duygu Sarışın cephesinden ayrılık iddiasıyla alakalı ilk açıklama geldi. Basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Duygu Sarışın o iddialar hakkında ilk kez konuştu.

Çağatay Ulusoy Ve Duygu Sarışın Arasında Ayrılık Gerilimi

DUYGU SARIŞIN, İSYAN ETTİ: ARTIK YETER!

Çağatay Ulusoy ile 3 yıldır düzeyli bir ilişki yaşayan Duygu Sarışın, haklarında çıkan ayrılık haberlerinin bu 3 yıl boyunca hiç bitmediğini ve artık bundan çok sıkıldıkalrını söyledi. Duygu Sarışın, Çağatay Ulusoy’la ilişkilerinin devam ettiğini ve hiç bir problemlerinin olmadığını söyledi.

Ayrılık dedikodularından sıkıldığını söyleyen Duygu Sarışın, özel hayatlarının sürekli göz önünde olmasından sıkıldıklarını ve bu yüzden ilişkilerini kendi özel dünyalarında sürdürdüklerini söyledi. Duygu Sarışın, bu tip dedikoduların komik olduğunu ve ilişkilerinin sorunsuz bir şekilde ilerlediğni kaydetti.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.