adplus-dvertising

Büyükler kavga etti, küçük çocuk ezilmekten son anda kurtuldu, o anlar kamerada

Sultangazi’de bir kişi sokaktan aracıyla geçtiği sırada sokakta bulunan başka biriyle halen belirlenemeyen bir sebeple kavga etmeye başladı. Tarafların kavgasını vatandaşlar ayırmaya çalışırken, kavganın tam ortasında kalan küçük bir çocuk ise ezilme tehlikesi yaşadı. Meydana Gelen o dakikalar cep telefonu kamerasına yansıdı.
Takip et
Büyükler kavga etti, küçük çocuk ezilmekten son anda kurtuldu, o anlar kamerada
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Olay, bir kaç gün önce Sultangazi Yunusemre Mahallesi’nde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, sokak içerisinde aracıyla geçen bir kişi, sokakta bulunan başka biriyle halen belirlenemeyen bir nedenle münakaşaya başladı. Bir süre devam eden münakaşa daha sonra ise şoförün araçtan inmesi ile büyüyerek yumruklu kavgaya dönüştü. Kavga eden tarafları araya giren mahalle halkı uzun zaman sakinleştirmeye çalışırken, bir kişi ise sürücüyü aracına bindirip bölgeden uzaklaştırmak için uğraştı. Aracına binmek istemeyen şoför bu kez kendisini uzaklaştırmak isteyen kişiyle münakaşaya başladı. Bunun üstüne kavga bir defa daha büyüdü ve taraflar birbirine tekme ve yumruklarla saldırdı.

Ezilmekten son anda kurtuldu

Çıkan kavgayı gören ve izlemeye başlayan küçük bir çocuk ise meydana gelen arbede esnasında kalabalığın arasında kalarak ezilme tehlikesi geçirdi. Taraflar gözü dönen ve yere düşerek kavganın arasında kalan küçük çocuğa aldırış etmeden kavga etmeye devam ederken, şans eseri vaziyeti fark eden bir kişi ise çocuğu kucağına alarak bölgeden uzaklaştırdı.

Büyükler kavga etti, küçük çocuk ezilme tehlikesi geçirdi, o dakikalar kamerada

Meydana Gelen olay ise an be an bir vatandaş tarafından cep telefonu kamerası ile kaydedildi. Görüntülerde tarafların yumruk yumruğa kavga ettiği ve araya giren vatandaşların tarafları ayırmaya çalıştığı küçük bir çocuğun ise arbede esnasında yere düşerek ezilme tehlikesi geçirdiği ve son anda bir kişinin kucağına aldığı çocuğu bölgeden uzaklaştırdığı görülüyor.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.