adplus-dvertising

Büyükçekmece’de hırsızlık şüphelisine meydan dayağı

Büyükçekmece’de bir sitenin bahçesine girerek demir korkulukları sökmeye çalışan hırsızlık zanlıları vatandaşlar tarafından tekme toka dövüldü.
Takip et
Büyükçekmece’de hırsızlık şüphelisine meydan dayağı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Olay, önceki gün Fatih Mahallesi’nde meydana geldi. Edinilen bilgilere göre, 3 hırsızlık zanlısı site içerisinde giriş kattaki dairenin demir korkuluklarını sökerken vatandaşa yakalandı. Zanlılar kaçarken vatandaşlar kovalamacaya başladı. Kaçan zanlılardan birisi gene daha önce telefonunu çaldığı öne sürdüğü adam tarafından yakalandı. Yakalanan hırsızlık şüphelisine tekme tokat meydan dayağı atıldı. 4 kişi tarafından dayak yiyen şüpheli ise tekrar kaçtı.

Büyükçekmece’de hırsızlık şüphelisine meydan dayağı

Meydana Gelen olayla alakalı kimsenin şikayetçi olmadığı öğrenildi. Sitede oturan Hasan Erdoğan adlı vatandaş, “Daireye girmeye çalışmışlar. Gündüz vakti. Komşu da evde yok. Öbür komşular gelip kovalıyorlar hırsızı aşağı sokağa gidiyorlar. Yakalayıp dövmüşler. Bunlar 3 kişi bir kişi burada diğerleri gözcü. Şahıslar aşağı doğru kaçıyor. Yakalayan vatandaşın da telefonunu daha önceden çalmış tanıyor. Tanıyınca da orada olay çıkıyor. Şahıs dayak yedikten sonra tekrar kaçıyor” şeklinde konuştu.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.