adplus-dvertising

Büyükçekmece’de ağacın araç üstüne devrilme anı kamerada

Büyükçekmece’de 30 senelik ceviz ağacı aniden park halindeki bir ağacın üzerine devrildi. Devrilme anı güvenlik kamerası tarafından kaydedilirken, 10 saniye önce ağacın yanından geçen vatandaş olaydan kıl payı kurtuldu.
Takip et
Büyükçekmece’de ağacın araç üstüne devrilme anı kamerada
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Olay dün öğlen saatlerinde Atatürk Mahallesi’nde yaşandı. Sokak üstünde bir dükkanın önünde bulunan 30 senelik ceviz ağacı bir anda park halindeki bir aracın üzerine devrildi. Araçta hasar yaşandı. Devrilmeden 10 saniye önce olay yerinden geçen bir vatandaş ise ağacın altında kalmaktan saniyelerle kurtuldu. Devrilen ağacı belediye ekipleri keserek olay yerinden kaldırdı.

Büyükçekmece’de ağacın araç üstüne devrilme anı kamerada

Olay anını anlatan Mustafa Özdenk adlı vatandaş, “Burada 30 senelik bir ceviz ağacı vardı. Dipten çürümüş devrildi. Buradan geçen bir arkadaşımız var kıl payı kurtuldu. Araçta hafif hasar vardı. Herhangi bir yaralı yoktu çok şükür” şeklinde konuştu.

Meydana Gelen anlar güvenlik kamerasında

Meydana Gelen olay anı ise bir iş yerinin güvenlik kamerası tarafından kaydedildi. Görüntülerde bir vatandaşın dükkandan çıkarak aracına bindiği ve 10 saniye kadar sonra ise ağacın aracın üzerine devrilmesi yer aldı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.