Büyükada’daki Faytoncularla Akülü Araç İşletmecilerinin Büyük Kavgası Kamerada

Geçen cumartesi günü Büyükada'da çıkan kavga dehşete düşürmüştü. Faytoncularla akülü araç işletmecilerinin meydan savaşında 19 kişi yaralanmıştı. O dehşet anlarının kamera görüntüleri ortaya çıktı.
Büyükada’daki Faytoncularla Akülü Araç İşletmecilerinin Büyük Kavgası Kamerada
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Geçen Cumartesi günü Büyükada savaş alanına dönmüş ve çıkan büyük kavgada tam 19 kişi yaralanmıştı. O anlarının kamera görüntüleri ortaya çıktı.

KAVGA GÜÇLÜKLE BİTİRİLDİ

İstanbul Büyükada’da bulunan faytoncularla akülü araba işletmecileri birbirine girmiş, taş, sopa ve taburelerin kullanıldığı kavgada 19 kişi yaralanmıştı. Polis ve zabıta ekiplerinin müdahalesi ile güçlükle bastırılan kavgada her iki taraf da kendilerinin haklı olduğunu iddia etmişti. Atlara yapılan eziyet nedeniyle büyük tartışma konusu olan faytonların bu son olaydan sonra adalardan kesin olarak kaldırılması bekleniyor.

SÖZ VEREN İMAMOĞLU SESSİZ

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu da göreve gelmeden önce bu durum ile ilgileneceğini açıklamış, ancak konudaki sessizliği tepki çekmişti. Sosyal medyadan İmamoğlu7nun sözlerini hatırlatan kullanıcılar Başkan’ın verdiği sözü tutmasını bekliyor.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.