Büyük İstiklal Yürüyüşü ile ilgili AGD’den açıklama geldi!

Anadolu Gençlik Derneği (AGD), Büyük Uyanış Derneği tarafından 28 Kasım’da düzenlenecek olan ‘Büyük İstiklal Yürüyüşü’ hakkında açıklama yaptı. Açıklamada, ‘Söz konusu yürüyüşle ilgili derneğimizin bir alaka ve ilgisi yoktur’ dendi.
Takip et
Büyük İstiklal Yürüyüşü ile ilgili AGD’den açıklama geldi!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Anadolu Gençlik Derneği, 28 Kasım Pazar günü yapılacak olan ‘Büyük İstiklal Yürüyüşü’ hakkında sosyal medya hesaplarından açıklama yaptı.

Büyük Uyanış Derneği tarafından düzenlenecek olan ‘Büyük İstiklal Yürüyüşü’ hakkında Anadolu Gençlik Derneği (AGD), tarafından yapılan açıklamada ‘Söz konusu yürüyüşle ilgili derneğimizin bir alaka ve ilgisi yoktur’ ifadeleri yer aldı.

Söz konusu afiş;

Büyük İstiklal Yürüyüşü ile ilgili AGD’den açıklama geldi!

AGD’nin sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada; “Büyük Uyanış derneği tarafından hazırlanan Büyük İstiklal Yürüyüşü afişinde derneğimizin logosu bilgimiz olmadan kullanılmıştır. Söz konusu yürüyüşle ilgili derneğimizin bir alaka ve ilgisi yoktur. Derneğimizin yürüyüşün organizatörüymüş gibi algılanacak biçimde afişe edilmesini kabul etmiyoruz. Lüzumlu hukuki süreç yürütülecektir” ifadelerini kullandı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.