Büşra Nur Çalar Gösterişli Mevlüt ile Yine Gündem Oldu

Büşra Nur Çalar, bebeğine yaptığı mevlüt töreni ile tepkilerin odağı haline geldi. Şatafatlı tören sosyal medyada gündeme oturdu.

AK Parti yıllarında Sağlık Bakanlığı’nda müşavirlik de yapan Ahmet Emin Söylemez’in kızının şatafatlı mevlüt töreni sosyal medyada gündem oldu.


MUHAFAZAKAR SOSYETE TEPKİ ÇEKİYOR

Muhafazakar sosyetenin gösterişli kutlamalarına bir yenisi daha ilave edildi. Instagram fenomeni Büşra Nur Çalar’ın bebeği için yaptığı lüks mevlid görüntüsü sosyal medyada çok tartışıldı.

ŞATAFATLI MEVLÜT TÖRENİ

Instagram fenomeni ve Youtuber Büşra Nur Çalar, dünyaya gelecek bebeği için hazırladığı bebek odasının videolarının sonrasında, Berra Aksa ismini verdiği bebeğinin mevlidi için de tartışma yaratan bir tören yaptı.

Sosyal medyada çokça paylaşılan, bekarlığa veda, kına gecesi, düğün, mevlid gibi törenlerde, lüksün ön plana çıkarılması tartışma yarattı.

EKŞİSÖZLÜK’TE GÜNDEME GELDİ

Ekşisözlük’te de gündeme düşen mevlüt ile alakalı başlığı açan kullanıcı tepkisini “5 metrekare odada 3 sene açlıkla mücadele etmiş peygamberin ümmeti bu olmamalı” diye yazdı.

Geride bıraktığımı sene Youtuber Büşra Nur Çalar, bebeği Berra Aksa için yaptığı bebek odası ile çok tartışılmıştı. Özellikle sosyal medyadan çok sert tepkiler gelse de Çalar, bu duruma aldırış etmedi ve kızının mevlidi için gene kesenin ağzını açtı. Gösterişli kutlama görüntüleri bir anda sosyal medyada da gündeme oturdu.


Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı